کشف 4 تن چوب آلات جنگلي قاچاق در آمل
21 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل، از توقیف دو دستگاه خودرو وانت نیسان و کشف بیش از چهار تن چوب آلات جنگلي قاچاق خبرداد , گفت: در پي دريافت گزارشي از عوامل يگان حفاظت منابع طبيعي شهرستان آمل مبني بر خروج انواع محصولات طبيعي از جمله چوب هاي جنگلي اين شهرستان ، موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهی اين شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران در حين اجراي ماموريت به دو دستگاه خودروي نيسان در حال خروج از يکي از مناطق جنگلي مشکوک و آنها را متوقف کردند که در بازرسي از خودرو ها بیش از چهار تن چوب جنگلي قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، افزود: در اين ارتباط دو متهم به قاچاق چوب دستگیر و پس از تشکیل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شدند.

 

وی ضمن اعلام کشف بیش از دو هزار نخ سيگار قاچاق خارجي در این شهرستان  ادامه داد : ماموران کلانتری 11 با شناسایی متهم به قاچاق کالا به نام "رحمت- د" را شناسايي و پس از هماهنگي با مرجع قضائي، این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو در یکی از خیابان های شهر متوقف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم، افزود: ماموران در بازرسي از خودروی متهم موفق شدند، بیش از 2 هزار نخ سيگار قاچاق با مارک هاي مختلف خارجي را کشف کنند وخودروی وی را توقیف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: در این راستا متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد .

سرهنگ گنجیان مقدم در پایان با اشاره به اينكه قطع درختان جنگلي به تاراج بردن منابع ملي كشور بوده و تبعات زيست محيطي زيادي در پي دارد، از مردم ولايت مدار اين شهرستان خواست: همه همشهريان شايسته است توصيه‌ها و پيام‌هاي آموزش‌هاي پليس را جدي گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در سريع‌ترين زمان با پليس 110 در ميان بگذارند و پليس را در تامين امنيت جامعه به‌خصوص تخريب منابع ملي و طبيعي ياري كنند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0