بزرگترین سرمایه انسانی ما هیئت های ورزشی هستند
20 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در جمع خبرنگاران: شهرستان بابلسر به دلیل دارا بودن فضای زیاد ورزشی، دارای پتانسیل بالای ورزشی نیز می باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین بابلسر - مصطفی مهربانی

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان با بیان اینکه بزرگترین سرمایه انسانی ما هیئت های ورزشی هستند افزود: خبرنگاران با انعکاس اخبار و رویدادهای ورزشی شهرستان موجب ترغیب و فعالیت بیشتر ما می شوند و حمایت افکار عمومی و عامه مردم نیز در این راه موثر است.

اسماعیل پهلوان ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: به همین مناسبت امسال ۱۳۶ برنامه ورزشی در بابلسر اجرا شد.

وی بیان داشت: شهرستان بابلسر به دلیل دارا بودن فضای زیاد ورزشی، دارای پتانسیل بالای ورزشی نیز می باشد.

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر، با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه انسانی ما هیئت های ورزشی هستند ادامه داد: اهم کارهای ما را هیئت های ورزشی و سازمان های مردم نهاد بر عهده دارند.

به گفته او: نمایندگی اداره ورزش و جوانان بهنمیر بابلسر با بیش از ۷۰ درصد مشارکت مردمی تکمیل و ساماندهی شد.

اسماعیل پهلوان با بیان اینکه در آینده عملکرد ما روبه بهبود است گفت: به جز برنامه های عادی در دهه فجر امسال ۱۳۶ برنامه متنوع ورزشی از سوی هیئت های ورزشی و اداره ورزش و جوانان بابلسر به مرحله اجرا در آمد.

وی با اذعان به اینکه؛ در آینده ای نزدیک بابلسر میزبان یادواره شهدای ورزشکار و برنامه و مسابقات مختلف ورزشی است تصریح کرد: ۴ اسفند بابلسر میزبان رویداد ورزشی کارکنان وزارت ورزش و جوانان خواهد بود.

پهلوان در پایان؛ ضمن تشکر از مسئولین شهری بابلسر و حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان بابلسر در راستای حمایت و اجرای بهتر برنامه های این اداره، از خبرنگاران حاضر با اهای جوائزی تقدیر کرد.

در ابتدای این جلسه مرتضی اسدپور مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بابلسر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر از اصحاب رسانه مازندران و خبرنگارانی که در پوشش اخبار و رویدادهای ورزشی این اداره تلاش بیشتری دارند قدردانی کرد.  
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0