آیین افتتاح دبستان 6 کلاسه برکت شهید شفیع زاده در روستای معلم کلا بخش دشت سر آمل برگزار شد
19 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش آمل : امروز یکی از زیباترین مدارس شهرستان آمل را افتتاح می کنیم و این امر را به دانش آموزان و اهالی محل تبریک عرض می کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : آیین افتتاح پروژه احداث دبستان 6 کلاسه برکت شهید شفیع زاده در روستای معلم کلا بخش دشت سر آمل ، همزمان با دهه فجر و با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه دابودشت، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، بخشدار دشت سر، مدیر آموزش و پرورش آمل، مسئولان آموزش و پرورش استان و شهرستان، مدیران ادارات شهرستان و مسئولان و اهالی محل برگزار شد.

دکتر عباس مرزبند، مدیر آموزش و پرورش آمل در این مراسم اظهارداشت: امروز یکی از زیباترین مدارس شهرستان آمل را افتتاح می کنیم و این امر را به دانش آموزان و اهالی محل تبریک عرض می کنیم که این مدرسه با اعتبار 720 میلیون تومانی در ساخت طرح برکت برای شکوفایی و آینده بهتر احداث شده است که امیدواریم خیر و برکتی برای اهالی این محل باشد.

وی تصریح کرد: توقع است جامعه ما بیش از این از چنین امکاناتی بهره مند شود که اسباب تعالی علم، آینده و اندیشه بهتر را به ارمغان می آورد که فضای آموزشی خوب برای دانش آموزان زمینه درس آموزی بهتر را فراهم می کند.

مرزبند ادامه داد: این مدرسه در کمتر از 6 ماه ایجاد شد که از پیگیری های نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان امر تشکر و قدردانی داریم و نشان می دهد اگر تدبیر درست و مدیریت خوب باشد می توانیم هر ساله چنین پروژه هایی را داشته باشیم.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در این مراسم گفت: دهه فجر یادآور پیروزی نهایی نیروهای خدایی بر شیطان است که توانستیم بر نظام شاهنشانی پیروز شده و نظام بر پایه دین مبین اسلام را مستقر کنیم.

وی افزود: امروز دانش آموزان از فضای مناسبی برخوردار شدند که ضرورت دارد به دانش آموزان بعنوان آینده سازان نظام اسلامی توجه ویژه ای صورت گرفته و بسترهای لازم محقق شود.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: مردم قدردان زحمات مسئولین و خدمتگزاران خود هستند که امیدواریم ساخت 3 مدرسه در هر مرحله برای شهرستان آمل تداوم داشته باشد و از زحمات نماینده مردم آمل و همه عزیزان قدردانی داریم.

حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابودشت در این مراسم گفت: عزت و پیشرفت هایی را شاهد هستیم که امروز مدرسه ای در طول چند ماه به ثمر رسیده و افتتاح شده است.

وی بیان داشت: انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و کسی که خدمت از خلوص نیت و جانانه به مردم داشته باشد ماندگار می شود و آمل پایتخت علویان و پایتخت برنج کشور است که یادگاری های خوبی را در این شهرستان داریم.

امام جمعه دابودشت ادامه داد: نماینده مردم آمل در مجلس وعده ایی که دادند محقق شده است و شاهد به ثمرنشستن امکانات و پروژه های خوبی در سطح شهرستان آمل هستیم.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: این مدرسه یکی از پروژه هایی است که نشان می دهد اگر مسئولان بخواهند شدنی است که در کمترین زمان ممکن افتتاح شد.

وی با بیان این که در هر مرحله ساخت سه مدرسه را در سطح شهرستان آمل داریم و دکتر مرزبند پیگیر هستند و امیدواریم دیگر پروژه های در دست اقدام نیز محقق شود، تصریح کرد: در این منطقه آنچه در توان ما بود توانستیم انجام دهیم که برنامه وسیعی برای طرح هادی داریم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اظهارداشت: هیچ نقطه ای از شهرستان آمل را بدون گاز نداریم و تنها لاریجان مانده است که در حال اقدام می باشد و در راستای تحقق آن مشکلاتی پیش آمد اما رفع شده است تا بتوانیم این پروژه ملی را پیش بریم که در حالت طبیعی برای هر کنتور 3 میلیون هزینه می شود ولی برای این منقطه هر کنتور بیش از 27 میلیون تومان هزینه دارد.

یوسفیان ملا در پایان با قدردانی از تلاش های دهیار، اعضای شورای اسلامی و اهالی شریف این محل گفت: همه مسئولان و عزیزان همت کردند تا این پروژه در کمترین زمان بعنوان پروژه ای مثال زدنی در کشور ساخته شود.

گفتنی است؛ دبستان 6 کلاسه برکت شهید شفیع زاده در روستای معلم کلا بخش دشت سر آمل با هزینه پروژه 7 میلیارد و 200 میلیون ریالی و تامین اعتبار از بنیاد برکت وابسته با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افتتاح شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0