قهرمانی تیم سازمان اتوبوسرانی در مسابقات فوتسال جام دهه فجر شهرداری آمل و سازمان های وابسته
18 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
مسابقات فوتسال شهرداری آمل و سازمان های وابسته با نام جام فجر انقلاب ویژه دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به پایان رسید و تیم فوتسال سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل توانست حریف خود شهرداری ناحیه 2 را با نتیجه ی 2 بر صفر شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مسابقات فوتسال شهرداری آمل و سازمان های وابسته با نام جام فجر انقلاب ویژه دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به پایان رسید و تیم فوتسال سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل توانست حریف خود شهرداری ناحیه 2 را با نتیجه ی 2 بر صفر شکست داده و قهرمان این دوره از مسابقات شود .

این مسابقات که به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با همت روابط عمومی شهرداری با حضور 12 تیم از شهرداری ناحیه 1 و 2 و سازمان های وابسته به مدت 2 روز در سالن چند منظوره مدیریت بحران ( سالن غدیر ) برگزار شد ، تیم‌های شرکت ‌کننده رقابتی سخت و پایاپای را پشت سر گذاشتند که در نهایت تیمهای سازمان  اتوبوسرانی ، شهرداری ناحیه 2 ، سازمان آتش نشانی و سازمان عمران مقامهای اول تا چهارم را کسب کردند .

گفتنی است در پایان این مسابقات با حضور امام جمعه ، فرماندار ویژه ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل ، معاون خدمات شهری شهرداری ، سرپرست شهرداری ناحیه 2 ، رییس اداره آموزش و پرورش و مدیران عامل سازمان های وابسته از بازیکنان تیم های اول تا سوم ، بازیکن اخلاق ، آقای گل و بهترین بازیکن با اهدای هدایایی تجلیل بعمل آمد .

اسامی  بازیکنان سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل : حامد درویش نیا - بهرام ابراهیمی - حسن زارع - محسن اکبرزاده - حسین جلالی - حسین پاشایی - محسن فلاح - عباس درخشان  وحسن شعبانی و با مربیگری حاج هاشم نورانی و سرپرستی رضا مسیحا

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0