جاده هراز به دليل ريزش بهمن بعد از امام زاده هاشم در حوزه راه استان تهران منطقه مبارک آباد آبعلي جاده مسدود است.
15 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان آمل :300 نفر از گير افتادگان برف و کولاک شديد شب گذشته در راهداري پلور اسکان داده شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : جمشيد نيکزاد افزود:دو تيم امدادي از پلور,دو تيم امدادي از گزنگ,يک تيم امدادي از رينه و دو تيم امدادي از کهرود به کمک اين هموطنان شتافتند و آنان را در محل هاي امن اسکان موقت دادند.

به گفته نيکزاد به تعداد 300 نفر کنسر,نان و پتو در اختيار آنان قرار گرفت.

وي تاکيد کرد اين عمليات تا 3 بامداد ادامه داشت و با اسکان آخرين مسافر در مکاني امن وگرم  عمليات امداد رساني خاتمه يافت.

مسئول جمعيت هلال احمر شهرستان آمل همچنين گفت:در حال حاضر جاده هراز به دليل ريزش بهمن بعد از امام زاده هاشم در حوزه راه استان تهران منطقه مبارک آباد آبعلي جاده مسدود است.

رئيس اداره راه و شهرسازي لاريجان مازندران: سقوط بهمن در حوزه راه مازندران کشته و زخمي نداشت

يوسف جغتا در مورد خبرهايي مبني بر کشته و زخمي شدن هموطنان‌مان در کولاک و بهمن محور مواصلاتي هراز، گفت: سقوط بهمن در حوزه راه مازندران محور هراز کشته و زخمي نداشت.

جغتا افزود :هم‌اکنون محور مواصلاتي هراز مسدود است و اين انسداد در تردد به دليل کاهش خطرهاي جاني از ساعت 11 صبح روز گذشته به صورت مقطعي انجام مي‌شود.

يوسف جغتا افزود: در بيشتر مناطق محور مواصلاتي هراز از شب گذشته شاهد سقوط بهمن بوديم و راهداران و عوامل امدادي به صورت شبانه‌روزي مشغول خدمت‌رساني هستند.

وي با اشاره به اينکه هم‌اکنون هواي لاريجان مازندران مساعد است ولي مناطق مستعد براي کولاک و بهمن وجود دارد، يادآور شد: از شب گذشته حدود 100 دستگاه خودروي در حال تردد با 300 مسافر که گرفتار برف شديد شدند را نجات داده و به صورت اضطراري اسکان داديم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0