برگزاری آیین گشایش نمایشگاه نقاشی استاد سیروس غلامی در آمل + عکس
15 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
این نمایشگاه از روز 14 بهمن به مدت یک هفته و از ساعت 16 الی 20 در خانه هنر آمل واقع در میدان قائم، آفتاب 31، کوچه شهید درزی 3، پلاک 30 دایر می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : آیین گشایش نمایشگاه نقاشی استاد سیروس غلامی با حضور مهندس مجید (حسام) ابراهیمی، استاد ابراهیم گنجیان و جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر در خانه هنر آمل برگزار شد.

این نمایشگاه از روز 14 بهمن به مدت یک هفته و از ساعت 16 الی 20 در خانه هنر آمل واقع در میدان قائم، آفتاب 31، کوچه شهید درزی 3، پلاک 30 دایر می باشد.

مهندس مجید (حسام) ابراهیمی در حاشیه افتتاح نمایشگاه نقاشی استاد سیروس غلامی در گفتگویی اظهارداشت: فرهنگ و هنر مقوله ای مهم و اساسی است که ضرورت دارد توجه شایسته ای به آن صورت گیرد.

وی تصریح کرد: توسعه فرهنگی زمینه ساز پیشرفت شهر و کشور در ابعاد مختلف شده و در سبک زندگی انسان اثربخشی ارزنده و گرانقدری ایفا می کند.

مهندس ابراهیمی افزود: هر میزانی در عرصه فرهنگ و هنر هزینه شود یک سرمایه گذاری برای آینده است که حتی می تواند بر روی عمران و آبادانی شهر و کشور نیز اثرگذاری مثبتی داشته باشد.

وی با بیان این که برای پیشرفت و توسعه نیازمند توجه به فرهنگ و هنر هستیم، گفت: تمام پیشرفت ها و توفیقات در سایه بهره گیری از فرهنگ و هنر و نگاه شایسته به آن صورت می گیرد.

مهندس ابراهیمی ادامه داد: اهالی فرهنگ و هنر از جمله اقشار زحمت کش هستند که ضرورت دارد حمایت های ارزنده ای از این عزیزان انجام شود که برای اعتلای فرهنگی شهر و دیار خود تلاش می کنند.

وی بیان داشت: راه اندازی مراکز فرهنگی و هنری و توجه به زیبایی شهری از جمله اموری است که نیاز می رود به این امور پرداخته و کارهای فاخر و ماندگاری صورت گیرد.

مهندس ابراهیمی تصریح کرد: حمایت های موردی از اصحاب فرهنگ و هنر خوب است اما باید برنامه ریزی درست و سازمان دهی شده ای برای حمایت شایسته از این عزیزان صورت گیرد تا بتوانند با کمترین دغدغه برای توسعه فرهنگی دیار خود تلاش و کوشش داشته باشند.

وی در پایان از تلاش های ارزنده اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان آمل و استاد ابراهیم گنجیان مدیریت خانه هنر آمل در برپایی نمایشگاه نقاشی استاد سیروس غلامی مراتب قدردانی و سپاس خود را اعلام کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0