گردهمایی تخصصی اصحاب رسانه شهرستان آمل برگزار شد+ عکس
13 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل : امروز رسانه ها هستند که منویات و سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری را منعکس کرده و در عمق جان ها اثر می گذارند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام حسین محمدیان، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در گردهمایی تخصصی اصحاب رسانه که به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در بیت امام جمعه آمل برگزار شد اظهارداشت: نفوذ دشمن امروز خطر جدی است که ما را تهدید می کند و دشمن از طریق رسانه ها به دنبال نفوذ بر افکار عمومی است.

وی با بیان این که تهدیدات دشمن از راه رسانه ها کارساز است و ما نباید آن را دست کم بگیریم، تصریح کرد: از زمانی که انقلاب اسلامی شروع شد و به ثمر نشست تا به امروز بخش عمده کار با رسانه ها بوده است.

حجت الاسلام محمدیان با اشاره به این که نقش رسانه ها مهم و ارزشمند است، گفت: امروز رسانه ها هستند که منویات و سخنان ارزشمند مقام معظم رهبری را منعکس کرده و در عمق جان ها اثر می گذارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل ادامه داد: آمریکا هویت و جایگاهی ندارد و خیانتشان به ملتها به سبب رسانه های در اختیار آنان است و با آمدن ترامپ جمع عظیمی از مردم شورش کردند و سرکوبی را از طریق رسانه ها صورت می دهند.

وی بیان داشت: رسانه ها بسیار مهم و قابل توجه هستند و زمانی که امام خمینی(ره) در عراق و پاریس بودند سخنان ایشان از طریق همین رسانه ها در میان مردم منعکس می شده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل با بیان این که یک خبر مخدوش می تواند جمعی را برآشفته و فضا را تخریب کند، گفت: توجه به فضای مجازی باید مورد توجه رسانه ها باشد که اثربخشی بسیاری در شرایط کنونی دارد.

حجت الاسلام محمدیان ادامه داد: کارکردن در حوزه فضای مجازی می تواند با اثرگذاری بسیاری همراه باشد که ضرورت دارد نگاه شایسته و ارزنده ای نسبت به آن شود.

وی با بیان این که رسانه ها در حادثه پلاسکو خوب کار کردند و مردم قدردان بودند، گفت: تقویت روحیه ایثار و شهادت طلبی از جمله اموری است که نیاز می رود رسانه ها با جدیت پیگیری کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل ادامه داد: امروز نیازمند رسانه های ولایی و در خدمت نظام هستیم که از این نعمت بهره مند بوده و چنین رسانه هایی می توانند برکات و دستاوردهای ارزنده ای داشته باشند.

سرهنگ بهروز عیسی زاد، جانشین سپاه ناحیه آمل در این گردهمایی افزود: امام خمینی(ره) نگاه عدالت محورانه برای حمایت از مستضعفان داشته است و ظلم ستیزی و استکبارستیزی مورد توجه ایشان بود.

وی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی تبدیل به الگویی ارزشمند و متعالی شد که شاهد آن هستیم و تهدیدها و ترفندهای دشمنان نظام اسلامی نمی تواند کاری از پیش برد.

عیسی زاده ادامه داد: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی 400 برنامه در سطح شهرها و روستاهای شهرستان آمل در حال اجرا است که عناوین مختلفی دارد و هماهنگی های خوبی برای برگزاری باشکوه آن صورت گرفته است.

جانشین سپاه ناحیه آمل افزود: نواختن زنگ انقلاب، برگزاری یادواره های شهدا در سطح محلات، همایش عفاف و حجاب، همایش نهضت روشنگری و گفتمان انقلابی گری، برگزاری محفل انس با قرآن کریم و میقات صالحین همزمان با دهه فجر برگزار می شود.

وی به دیگر برنامه های دهه فجر اشاره کرد و بیان داشت: برگزاری کارگاه سبک زندگی اسلامی، ویزیت رایگان به همت بسیج جامعه پزشکی، افتتاح حوزه های مقاومت، پایگاه های مقاومت بسیج و خانه های محروم و مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی در این هفته صورت می گیرد.

گفتنی است، در این گردهمایی اصحاب رسانه به بیان دغدغه های خود در حوزه مسائل فرهنگی شهرستان آمل پرداختند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0