آیین افتتاحیه اداره برق شرق امور توزیع نیروی برق آمل برگزار شد
13 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، آیین افتتاحیه اداره برق شرق امور توزیع نیروی برق آمل با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، امام جمعه آمل، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران و آمل و مدیران ادارات شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : همزمان با نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، آیین افتتاحیه اداره برق شرق امور توزیع نیروی برق آمل با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران، امام جمعه آمل، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، مسئولان شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران و آمل و مدیران ادارات شهرستان آمل برگزار شد.

مهندس محمدمهدی گراییلی، مدیر امور توزیع نیروی برق آمل در این مراسم با گرامی داشت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و یاد شهدای نظام اسلامی اظهارداشت: امروز برگ زرین دیگری بر افتخارات دولت تدبیر و امید و شرکت توزیع برق مازندران در آمل رقم می خورد.

وی بیان داشت: در راستای نیل به اهداف عالی دولت و شرکت توزیع نیروی برق مازندران مقرر شد تا شهرستان های بزرگ به دو قسمت تقسیم شوند تا با مدیریت دقیق تر خدمت رسانی بهتری صورت گیرد و با مشورت مسئولان شهرستان آمل چارت اداره برق شرق آمل مصوب شد و این مکان استیجاری برنامه ریزی شد که تقاضا داریم مسئولان شهری زمینی را برای این اداره اختصاص دهند تا مکانی برای اداره برق شرق ساخته شود.

گراییلی افزود: 60 هزار مشترک تحت پوشش اداره برق شرق امور توزیع نیروی برق آمل قرار می گیرند که کلیه خدمات توزیع نیروی برق برای عزیزان شرق آمل قابل ارائه است و مهندس خطیبی از ایثارگران و مهندسین بومی شهرستان بعنوان رییس اداره برق شرق آمل منصوب شدند.

مدیر امور توزیع نیروی برق آمل با اشاره به اهم عملکرد امور برق آمل در سال 95 ادامه داد: پیگیری و جذب کامل 200 میلیارد ریال بودجه ابلاغی از سوی شرکت توزیع برق مازندران را داشتیم که قابل ملاحظه بوده است.

وی با بیان بهسازی کامل ساختمان اداره امور به مبلغ 5 میلیارد ریال تصریح کرد: شروع احداث فاز اول برق رینه به مبلغ 2 میلیارد ریال که اتفاق خوبی است و تا سقف دوم اجرا گردید.

گراییلی از پیگیری خرید یک دستگاه جرثقیل سنگین با ارزش 7 میلیارد ریال که در مرحله خریداری و تحویل می باشد خبرداد و گفت: پیگیری واگذاری زمین اداری جهت احداث خط و پست 63 آمل 5 به ارزش 400 میلیارد ریال با اجرای شرکت برق منطقه ای صورت می گیرد.

مدیر امور توزیع نیروی برق آمل بیان داشت: پیگیری افزایش ظرفیت پست کمپکت بابکان از 15 به 30 مگاولت آمپر و اجرای 30 میلیارد ریال پروژه رینگ جهت بارگیری از ظرفیت جدید صورت گرفته است و شروع به اجرای پروژه مقاوم سازی داشتیم که تا به حال 10 میلیارد ریال هزینه شد و متاسفانه 3 بحران بی سابقه طوفان اول که سبب از دست دادن جان یکی از همکاران عزیزمان شد، طوفان دوم و برف را داشتیم که 10 میلیارد تومان متضرر شدیم و با پیگیری های مهندس شهابی، نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل وعده بودجه 5 میلیاردی را دادند که هنوز بودجه نرسید 1 میلیارد پیشرفت فیزیکی داریم.

وی ادامه داد: احداث شبکه فیبر نوری جهت تهیه بستر ارتباط اداری مناسب به منظور تسریع در سرویس دهی به مشترکین را داشته و 1 میلیارد بودجه کاهش تلفات را خواهیم داشت.

گراییلی تصریح کرد: اقدامات مستمر در راستای کاهش تلفات فنی و غیرفنی امور و کاهش تلفات از 21 درصد به 16 درصد تاکنون و برنامه ریزی برای تحقق تلفات 12 درصدی تا پایان سال صورت گرفته است.

 مدیر امور توزیع نیروی برق آمل اظهارداشت: اجرای پروژه نصب بصورت کلید در دست برای اولین بار در سطح استان با بودجه ای به مبلغ 20 میلیارد ریال که شاهد بهبود روند واگذاری انشعاب خواهیم بود.

وی بیان داشت: حوزه آمل در 3 استان شمالی بزرگترین حوزه است که شبکه ما 30 درصد فرسودگی دارد و سعی می کنیم بیشتر از سرفصل بودجه بگیریم و باید مقداری تحمل داشته باشیم تا در راستای اصلاح گام برداریم که از حمایت های ویژه مهندس شهابی، نماینده مردم آمل در مجلس، امام جمعه آمل، فرماندار ویژه آمل و همه عزیزان کمال قدردانی را داریم.

احمد منفرد، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل در این مراسم با بیان این که دهه فجر فرصتی برای بیان گوشه ای از عملکرد دولت است، گفت: از تلاش های بی شائبه مجموعه وزارت نیرو به خصوص برق و در حوزه توزیع و تولید در شهرستان آمل قدردانی داریم که در سطح شهرستان پروژه های خوبی داریم.

وی با بیان این که 3 پروژه بزرگ داریم و چهارمین پروژه بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق بوده است، افزود: عزیزان ما در جریان طوفان و برف از جان مایه گذاشتند که یکی از همکاران گرانقدر خود را از دست دادند که از همه تلاش ها قدردانی می کنیم.

منفرد ادامه داد: مهندس گراییلی مدیریت امور توزیع نیروی برق آمل یکی از مدیران بسیار موفق و پرتلاش و از فرزندان شهدای حماسه جنگل آمل هستند که از اهتمام ویژه ایشان قدردانی داریم.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در این مراسم گفت: اصلاح زیرساخت های برق و آب آمل ضرورت دارد که امیدواریم در این عرصه گام های شایسته ای صورت گیرد تا مردم دغدغه نداشته باشند.

وی تصریح کرد: همه ما باید خادم به مردم باشیم  و کسی می تواند آقایی کند که خدمتگزار مردم باشد و مهندس شهابی از نمونه های بارز خدمت گزار به مردم هستند که از همه عزیزان مجموعه برق کمال قدردانی را داریم.

مهندس قاسم شهابی، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در این مراسم اظهارداشت: یکی از دغدغه های بنده آمل بوده است که وضعیت این شهرستان بسیار نگران کننده بود و مهندس گراییلی مدیر خلاق و جوان را معرفی کردیم که با تلاش های ایشان و حمایت های مدیران شهرستان شاهد تحولات بسیاری زیادی هستیم.

وی با بیان این که امروز اتفاق مبارکی در شهرستان آمل دارد صورت می گیرد که با راه اندازی اداره برق شرق آمل سرویس دهی و خدمت گزاری به شهروندان تسریع می شود، گفت: امسال مشکلات اقتصادی زیاد بود اما کارهای ما در شرکت توزیع نیروی برق مازندران دو تا سه برابر شده است.

شهابی ادامه داد: خرید دو خودروی 700 میلیون تومانی برای آمل و ساری را داشتیم که بسیار ارزنده است و در هفته دولت ساختمان توزیع برق میاندرود را افتتاح کردیم و در دیگر شهرها هم این کار را صورت می دهیم که به لطف الهی ساختمان امور توزیع نیروی برق آمل قابل قبول شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهارداشت: استحکام شبکه ها شروع شد و کاهش تلفات آمل دارد به سمت نزولی می رود که نیاز است وصول مطالبات هم مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم با گام های شایسته بتوانیم خدمت گزار خوبی برای مردم باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0