رونمایی از طرح جامع ثروت ماندگار در آینده ای نزدیک
12 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

کمال آنلاین : فردوس قربانی از برگزاری اولین همایش بازیافت با حضور شهروندان آملی همزمان با آغاز دهه مبارک فجر خبر داد .

نماینده ی شورا در سازمان مدیریت پسماند شهرداری و مسئول کمیسیون بهداشت شورا ضمن اعلام خبر فوق اظهار داشت : به یاری خداوند متعال ، همت مدیر عامل و تلاش پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اولین همایش بازیافت با هدف ارتقای سطح فرهنگ و استفاده از این صنعت درآمد زا و البته ماندگار برای نسل آینده در آمل اجرا می شود .

فرهنگ سازی و آموزش شهروندان دراولویت سازمان پسماند

قربانی همراهی شهروندان و بهینه سازی مصرف اقلام قابل بازیافت و از همه مهمتر فرهنگ سازی و آموزش شهروندان را در تداوم این گونه حرکت ها مثمر ثمر دانسته و افزود : تحقق اهداف تعیین شده در راستای بازیافت زباله و مواد دور ریختنی با تفکیک از مبدا میسر خواهد بود که در این مدت شاهد رشد روزافزون آن در بین شهروندان فهیم هستیم .

وی در پایان ضمن قدردانی از کلیه پاکبانان که برای نظافت شهر تلاش می کنند از رونمایی برنامه جامع فرهنگی ثروت ماندگار با رویکرد استفاده از صنعت بازیافت در آینده ای نزدیک خبر داد .

وی هدف از افتتاح پارکهای محله را سلامت روحی و جسمی شهروندان خبرداد ویادآورشد : سرانه فضای سبز امل در استان بی نظیر می باشد و در دوره چهارم شورای شهر علاوه بر  7  پارک افتتاح شده;دو پارک محله دیگر هم در بهمن ماه افتتاح میشود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0