پروژه‌های عمرانی شهرداری آمل نشان از آینده‌نگری دارد
12 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل گفت : پروژه‌های عمرانی و زیربنایی که توسط کمیسیون فنی شورا بررسی ، کارشناسی ، تصویب و توسط شهرداری آمل در حال اجراست ، نشان از آینده‌نگری شهرداری در حوزه توسعه شهری دارد .

مهندس اکبر یوسفی نژاد در حاشیه بازدید از پارک بیدستان که توسط سازمان عمران شهرداری و پارک افرا که با نظارت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری آمل در حال ساخت است ، افزود : اینگونه پروژه‌ها نشانه نگاه بلند مدت کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر در دوره چهارم است و این نگرش باید تقویت شود .

وی اضافه کرد : کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل ، مغز متفکر و موتور متحرک در ایجاد زیر ساخت‌های شهری است و باید برای خود برنامه‌ها و اهداف بلند مدتی را در نظر داشته باشد .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه با مصوبه های خوبی که این کمیسیون در این دوره در حوزه زیرساخت های توسعه شهری با اجرای پروژه های متعدد در مناطق مختلف شهری داشته ، خوشبختانه توانسته رضایتمندی نسبی شهروندان را به همراه داشته باشد .

مهندس یوسفی نژاد افزود : مردم باید در جریان پروژه‌ها قرار بگیرند و در این صورت است که همراهی بیشتری با مجموعه شهرداری خواهند داشت .

وی ادامه داد : شفافیت در پروژه‌های عمرانی رویکرد خوبی است که خوشبختانه نگاه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل نیز آن را پیش گرفته است .

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با تقدیر از عملکرد سازمان عمران شهرداری در مراحل اجرای ساخت پارک بیدستان به عنوان یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های محلات سطح شهر آمل اظهار کرد : این سازمان با فعالیت‌های مثبت ، خود را اثبات کرد و انصافا عملکرد مجموعه عوامل آن سازمان مورد تقدیر است .

مهندس یوسفی نژاد یادآور شد : عوامل این سازمان توانستند در مدت زمان کوتاهی این پارک را ساخته و آن را به مرحله افتتاح برسانند .

لازم به ذکر است پارک بیدستان با مساحت 7408 متر مربع در کوچه راهنمایی و رانندگی و در مسیر بلوار ولایت جنوبی قرار دارد که توسط سازمان عمران شهرداری مراحل پایانی خود را طی می کند . این پارک بزرگترین پارک محلات شهر آمل نیز محسوب می گردد .

همچنین پارک افرا با مساحت 1800 متر مربع در خیابان امام رضا (ع) ، کوچه یگانه نیز مراحل پایانی ساخت خود را با نظارت سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری آمل طی می کند .

این دو پارک محله ای در ایام اله دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری خواهد گرفت تا خدمتی دیگر از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری به همشهریان عزیز باشد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0