جشن بزرگ افتتاح لوازم خانگی مقیمی در آمل برگزار شد+ عکس
12 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
مدیر لوازم خانگی مقیمی : به واسطه دوستی و ارتباط با کمپانی های بزرگ لوازم خانگی به دنبال خدمت به همشهریان عزیز آملی بودم و می خواهم این کار را صورت دهم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : جشن بزرگ افتتاح لوازم خانگی مقیمی با حضور مدیران شهرستان آمل، مدیران شرکت های لوازم خانگی، هنرمندان برجسته مازندران و آمل، اهالی فرهنگ و هنر، آتش نشانان و همشهریان عزیز آملی در مرکز نمایشگاههای تخصصی آمل برگزار شد.

محمد محمدی، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در این مراسم گفت: شب زیبایی برای آملی های گرانقدر توسط اسماعیل مقیمی عزیز خلق شده است.

وی بیان داشت: در این روزها تمام ایران در غم شهادت آتش نشانان هستند که این عزیزان از فرهنگ اسلامی و ایرانی ما الگو گرفتند.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل اظهارداشت: آتش نشانان برای کمک به همنوع و جلوگیری از حریق و با علم به احتمال ریزش ساختمان ایثار و فداکاری والایی صورت دادند که در این مراسم به حرمت شهدای آتش نشان از دو تن از آتش نشانان به نمایندگی از آتش نشانان گرانقدر و فداکارمان قدردانی می شود.

اسماعیل مقیمی، مدیریت لوازم خانگی مقیمی و خواننده محبوب شهرستان آمل و استان مازندران در این مراسم گفت: از حضور همه مهمانان، مسئولین شهرستان و مدیران شرکت های لوازم خانگی کمال قدردانی و سپاس را دارم.

وی خاطرنشان کرد: در ماه دی حوادث نگران کننده زیادی داشتیم که خواستم جشنی بگذاریم تا مقداری حال و هوای ما عوض شود.

مدیر لوازم خانگی مقیمی ادامه داد: به واسطه دوستی و ارتباط با کمپانی های بزرگ لوازم خانگی به دنبال خدمت به همشهریان عزیز آملی بودم و می خواهم این کار را صورت دهم.

مقیمی تصریح کرد: مهم ترین رویکرد و شعارم برای کار، خدمات پس از فروش است که به آن توجه ویژه ای می شود.

وی بیان داشت: سعی می کنم با کمترین سود بهترین کالا را در اختیار همشهریان عزیز قرار دهم تا همه اقشار بتوانند خرید کنند و تخفیفات واقعی را به همشهریان می دهیم.

وی بیان داشت: تخفیف ویژه 3 تا 5 درصد واقعی به همشهریان عزیز تا قبل از عید نوروز با حمل رایگان و شرایط در لوازم خانگی مقیمی ارائه می شود.

مدیریت لوازم خانگی مقیمی اظهارداشت: امیدوارم خداوند منان روزی ما را بدهد و با حضور مردم خدمات خوبی به این عزیزان ارائه دهیم.

اسماعیل مقیمی هنرمند و خواننده محبوب شهر آمل و استان مازندران با اجرای چند قطعه موسیقی حال و هوای خوبی را در مراسم افتتاح لوازم خانگی مقیمی برقرار کرد.

این مراسم با اجرای زیبای اسماعیل مدنی، تجلیل از آتش نشانان عزیز آملی،    اجرای چند قطعه از خواننده محبوب استاد علی اصغر رستمی، برنامه کمدی نوروز و اجرای مسابقه و اهدای جوایز همراه بود که با استقبال حاضران روبرو شد.

گفتنی است؛ آدرس لوازم خانگی مقیمی در آمل- دوراهی اوجی آباد- روبروی دانشکده علامه حسن زاده آملی می باشد.

شماره فروشگاه 09113258398--01143141417

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0