سرعت در اجرای پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل مثال زدنی است
11 بهمن 1395 ، دیدگاه 1
فرماندار ویژه آمل : پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل از پروژه های ارزشمندی است که حدود 25 هزار مترمربع وسعت دارد

به گزارش خبرذنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در بخشی از سخنان خود در نشست خبری ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی اظهارداشت: پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل از پروژه های ارزشمندی است که حدود 25 هزار مترمربع وسعت دارد و به لحاظ ساخت جزو زیباترین پروژه هایی است که در سطح شهرستان توسط بخش خصوصی اجرا می شود.

وی با بیان این که پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل از بزرگترین پروژه ها است، گفت: به میزان دو برابری که در حال حاضر اجرا شد در فازهای بعدی این پروژه بزرگ صورت می گیرد.

منفرد ادامه داد: خوشبختانه سرعت در اجرای پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل مثال زدنی است که بسیار خوب دارد پیش می رود و بیش از هزار نفر قبل از بهره برداری در این پروژه بزرگ مشغول فعالیت هستند.

فرماندار ویژه آمل اظهارداشت: احداث پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل باعث افتخار است که بخش خصوصی به این توانمندی رسید و بستر فعالیت را مناسب دید تا در مدخل ورودی شهر چنین پروژه ای را ایجاد کند.

معاون استاندار مازندران بیان داشت: پروژه ای با این وسعت و زیبایی در حال ساخت است که افتتاح فاز اول آن تا پایان سالجاری صورت می گیرد.

وی افزود: موفق شدیم با بخش خصوصی مذاکره کنیم که در آینده نزدیک کلنگ افتتاح پروژه تله کابین آمل را می زنیم و این پروژه در منطقه پارک جنگلی آمل قرار دارد.

منفرد با بیان این که بزرگترین پروژه هتل سازی شهرستان را در دانشگاه شمال داشتیم، گفت: هتل المپیک دانشگاه شمال افتتاح شد که از ضروری ترین پروژه های شهر می باشد که از هر جهت پروژه زیبایی است.

فرماندار ویژه آمل تصریح کرد: پروژه توسعه ای شرکت دوشه هراز را داریم که بسیار ارزشمند است و نقش بسزایی را در اشتغال جوانان شهرمان ایجاد می کند.

وی خاطرنشان کرد: بسیار خوشبخت هستیم بخش خصوصی این پروژه ها را در سطح شهرستان آمل ایجاد می کند که در نوع خود مثال زدنی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. ممنون از اطلاعات خوبتون