افتتاح 87 پروژه خدماتی و تولیدی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در آمل + عکس
11 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : 10 پروژه نیز تولیدی و خدماتی بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 1166130000 میلیارد ریال می باشد که مجتمع مسکونی 144 واحدی با بیش از 115 میلیارد ریال هزینه افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در نشست خبری ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی اظهارداشت: پروژه های خدماتی دولتی که در دهه فجر امسال افتتاح می شود 77 پروژه است که در 25 سرفصل و عنوان پروژه می باشد که اعتبارات ریالی آن 642 میلیارد و 545 میلیون ریال است و این منهای پروژه هایی بوده که براساس بودجه ملی صورت می گیرد.

وی افزود: از این پروژه ها همه شهروندان بهره مند می شوند و حدود 174 روستا با جمعیت بیش از 58 هزار خانوار از آن استفاده می کنند.

معاون استاندار مازندران ادامه داد: برای افتتاح مراکز بهداشتی و درمانی حدود 100 میلیارد ریال پروژه داریم که 125 میلیارد ریال برای چهاربانده کردن ابتدای جاده قدیم بابل و 22 روستا نیز از 5 پروژه آب آشامیدنی بهره مند می شوند که بیش از 13 میلیارد ریال اعتبار برای آنها هزینه شده است.

منفرد با بیان این که 2 پروژه گاز وجود دارد و 1600 خانوار از آن بهره مند می شوند که بیش از 147 میلیارد ریال اعتبار هزینه داشته است، گفت: افتتاح 2 فضای آموزشی با حدود 14 میلیارد ریال افتتاح می شود که افتتاح راه روستایی 18 روستا با بیش از 9 میلیارد ریال اعتبار را داریم.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: برای افتتاح فضاهای ورزشی بیش از 3 میلیارد ریال و افتتاح ساختمان های دهیاری بیش از 5 میلیارد ریال هزینه شده است و در کنار آن پروژه های شهری نظیر احداث پارک محلات، احداث المان، پیاده روسازی، هسمطح سازی تابلوها و دیگر پروژه ها را نیز داریم.

وی بیان داشت: 10 پروژه نیز تولیدی و خدماتی بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر 1166130000 میلیارد ریال می باشد که مجتمع مسکونی 144 واحدی با بیش از 115 میلیارد ریال هزینه افتتاح می شود.

منفرد خاطرنشان کرد: با افتتاح پروژه های بخش خصوصی برای 40 نفر اشتغال زایی صورت می گیرد که بخش عمده کار آنان بدون تسهیلات بانکی و براساس آورده شخصی بوده است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به افتتاح پروژه های برق تصریح کرد: بیش از 35 میلیارد ریال برای اصلاح شبکه فرسوده برق جذب شد و شبکه ها به صورت کابلی می شود که در حوزه برق کارهای خوبی انجام شد.

فرماندار ویژه آمل ادامه داد: دکتر یوسفیان نماینده شریف آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی توانستند اعتبارات خوبی را از طریق هماهنگی با وزارتخانه های مختلف کسب کنند که از ایشان، مدیران استانی و عزیزان فعال در افتتاح پروژه های دهه فجر انقلاب اسلامی کمال قدردانی و سپاس را داریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0