برپایی نمایشگاه با هدف کمک به دانش آموزان کم بضاعت و امور خیریه
10 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عباس مرزبند مدیرآموزش و پرورش شهرستان آمل با حضوردر دبستان ابتدایی غیر دولتی آفرینش از پنجمین نمایشگاه فرهنگی-هنری و جشنواره مهارتهای زندگی که به همت کارکنان ، دانش آموزان و انجمن اولیاء ومربیان این آموزشگاه وهمکاری انستیتو پاستور آمل برپا شده بازدیدکرد .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل ، در این بازدید با مسئولین بخشها و غرفه های مختلف جشنواره و همچنین با حسین زاده مدیریت مدرسه گفتگو و در جریان فعالیتهای گوناگون مدرسه و این جشنواره قرار گرفت.

عباس مرزبند با ابراز خوشحالی از برگزاری این جشنواره با شکوه که با مشارکت فعال دانش آموزان مدرسه و حضور گسترده اولیا برگزار شده ، اعلام داشت که ایجاد این شور و شوق وصف ناشدنی اولیا و دانش آموزان در جشنواره از اهداف و رسالتهای اساسی و مهم آموزش و پرورش است و چنین نمایشگاهها و جشنواره هایی باید در تمامی مدارس و در نوبتهای زمانی بیشتری در طول سال تحصیلی برگزار گردد.

دبیرشورای آموزش و پرورش شهرستان آمل، پس از بازدید از جشنواره با حضور دردفتر مدرسه ، ضمن صحبت و گفتگو با کارکنان و معلمان در جریان فعالیتهای آموزشی و تربیتی مدرسه قرار گرفت و از مدیریت و همکاران پرتلاش همچنین انجمن اولیاء ومربیان تقدیرنمود.

قابل توجه این که ، پنجمین جشنواره مهارتهای زندگی و نمایشگاه فرهنگی-هنری شامل غرفه های محصولات سفال،دوخت و دوز،خلاقیت،زیست فناوری با همکاری انستیتو پاستور آمل و محصولات غذایی شامل : ترشی،مربا،الویه،آش و همچنین گلهای تزیینی بوده است.ودرآمد حاصل از فروش محصولات صرف کمک به دانش آموزان بی بضاعت و امور خیریه خواهد شد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0