هدف پرسپولیس قهرمانی است/ به ثبت رکورد فکر نمی کنیم
10 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هدف ما قهرمانی است و اگر پیش از موعد، قهرمان شویم باز هم وظیفه ما سنگین‌تر می‌شود که بهتر از قبل بازی کنیم.

برانکو ایوانکویچ در نشست خبری پس از برتری ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل صبای قم که در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار شد، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که پنجمین برد پیاپی پرسپولیس رقم خورد و این برد را به بازیکنان تیم تبریک می‌گویم.

وی با بیان اینکه همه انتظار داشتند که پرسپولیس برابر صبا به پیروزی برسد، گفت: بازیکنان صبا استیل خوبی داشتند و بازیکنان ما در کنار هواداران پرشور با سزاواری تمام به پیروزی رسیدند.

سرمربی پرسپولیس با بیان این که اعتماد به نفس و عادت کردن به خصوصیت برنده در تیم پرسپولیس نهادینه شده، تاکید کرد: سخت‌ترین برد، بردی است که تیم از قبل پیروز باشد.

ایوانکوویچ در مورد صحنه‌ای که گفته می‌شود توپ وارد دروازه پرسپولیس شده است، اظهار کرد که اگر آن صحنه، گل بود، داور اعلام می‌کرد.

وی افزود: تلاش می ‌کنیم تیم پرسپولیس روز به روز بهتر باشد و پیشرفت داشته باشد و در بازی‌ها پیروز میدان باشیم.

وی با بیان اینکه هدف ما قهرمانی است، اظهار کرد: اگر پیش از موعد، قهرمان شویم باز هم وظیفه ما سنگین‌تر می‌شود که بهتر بازی کنیم چون هیچ کس به ذهنش خطور نمی‌کند که بازیکنان ما مقابل این همه هوادار ضعیف بازی کنند.

ایوانکوویچ با اشاره به بازی‌هایی که تیمش مقابل تراکتورسازی، استقلال و سپاهان پیش رو دارد، گفت: ما به رکورد فکر نمی‌کنیم. بازی به بازی پیش می‌رویم و به این فکر هستیم که در هر بازی بهتر باشیم و هواداران ما خوشحال باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0