افتتاح ساختمان انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران در آمل
10 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
مدیرعامل انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران دفتر آمل : بیش از 650 نفر از نیکوکاران شهرستان به عنوان حامی ارائه خدمات تشخیصی وغربالگری انجمن امداد به بیماران سرطانی آمل هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ساختمان مستقل انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران شعبه شهرستان آمل افتتاح واین انجمن پس از حدود دو دهه خانه به دوشی، توسط نیکوکاران این شهرستان صاحبخانه شد.

مدیرعامل انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران دفتر آمل گفت: که این انجمن از سال 76  فعالیت کاری خود را دراین شهرستان آغاز کرده و دراین مدت با بهره گیری از کمک های نیکوکاران شهرستان خدمات پیشگیرانه را در جهت آشنایی شهروندان وحساسیت آنها به بیماری سرطان را به شهروندان ارائه کرده است.

فاطمه مجتبایی نیاکی،با بیان اینکه انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران با هدف راز شاد زیستن اقدام به شناسایی و ساماندهی بیماران سرطانی برای درمان این افراد می کند، گفت: گروه "یاوران جوان" که از گروه های فعال با این انجمن است، با شناسایی افراد نیازمند اقدام به توزیع سبد غذایی، تخفیف هزینه های بیمارستانی و دادن وام به آنها می کند.

وی به خدمات این انجمن به شهروندان اشاره کرد وادامه داد: این انجمن به منظور غربالگری و شناسایی بیماران سرطانی و اقدام های پیشگیرانه ازجمله انجام آزمایش های دوره ای برای زنان با هدف تشخیص وپیشگیری از سرطان رحم وپستان ونیز مردان انجام می دهد.

مدیرعامل انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران دفتر آمل، شعار این انجمن را "تشخیص و اقدام به موقع تنها راه مبارزه با سرطان است، عنوان کرد وادامه داد: امیدواریم با برگزاری این همایش ها، بتوانیم کمک بزرگی به درمان بیماران سرطانی کنیم.

مجتبایی نیاکی ادامه داد: کتاب هایی هم با موضوعات سرطان شامل تغذیه ، سرطان کودکان، شیمی درمانی ، رادیوتراپی، پیشگیری از بیماری سرطان، سرطان پستان و همچنین سرطان های شایع از سوی انجمن حمایت از بیماران سرطانی ایران منتشر ودراختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: که این مجموعه با شناسایی بیماران سرطانی تلاش خواهد کرد تا با کمک نیکوکاران این شهرستان امکانات لازم را برای درمان آنها نیز فراهم می کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 650 نفر از نیکوکاران شهرستان به عنوان حامی ارائه خدمات تشخیصی وغربالگری انجمن امداد به بیماران سرطانی آمل هستند، ازمردم نیز خواست، درحد توان مالی خود، برای پیشبرد اهداف انجمن، کمک های نقدی وغیرنقدی خود را به انجمن حمایت از بیماران سرطانی در خیابان شیخ فضل اله نوری، فجرنهم داشته باشند.

این ساختمان در زمینی به مساحت 115 مترمربع درچهارطبقه با هزینه 230میلیون تومانی نیکوکاران این شهرستان ساخته وتحویل انجمن امداد به بیماران سرطانی آمل شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0