ژست حقوق بشری امریکا برای پوشاندن جنایت‌های انسانی خود است
9 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به 6 بهمن، سالروز یکی از پرافتخارترین حماسه‌های انقلاب اسلامی در مقابله و مبارزه با منافقین و گروهک‌های معارض، اظهار کرد: در سال 60 مردم قهرمان مازندران و شهر هزار سنگر آمل احساس خطر کردند و در تقابل با منافقین همانند همه مردم ایران حضور پیدا و شهدای زیادی را نیز تقدیم انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه 6 بهمن یادآور فصل زرینی از حضور و مبارزه مردم مسلمان و متدین انقلابی در برابر زیاده‌خواهی‌های گروهک‌ها بود، افزود: این روز را به‌عنوان روز فراموش نشدنی در دل‌ها و افکارمان حفظ می‌کنیم.

امام جمعه رامسر با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی حوادث بسیاری رخ داد اما حضور مردم مازندران و آمل حتی در وصیت‌نامه امام خمینی(ره) نیز ثبت شده است، تأکید کرد: هرچند که بارها گفتیم و دشمنان نیز می‌دانند اما دوباره می‌خواهیم به دشمنان بگوییم که فریاد ایستادگی و مقاومت ما بلند است و هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آییم.

*حفاظت مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی

این مسؤول با اشاره به اینکه مردم همه شهرهای ایران از دستاوردهای انقلاب حفاظت خواهند کرد، افزود: مساجد، مدارس، محافل و دانشگاه‌ها برای مقابله با زیاده‌خواهی‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی سنگر هستند و حضور مردم در پای این سنگرها در طول 37 سال پس از انقلاب به همه ثابت شده است.

رضایی با اشاره به روزهای پیش رو و 12 بهمن ماه که سالروز ورود خاطره‌انگیز حضرت امام خمینی(ره) بعد از 15 سال تبعید و آغاز دهه فجر که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد، تصریح کرد: به دلیل وجود کلام، پیام و راه امام در میان ما هنوز احساس می‌کنیم که امام حضور دارد.

وی با اشاره به نظر تحلیل‌گران مبنی بر اینکه اگر امام در آن برهه زمانی با تصمیم خود به ایران نمی‌آمد، طومار سلطنت‌طلبان پیچیده نمی‌شد، خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب مدیون رهبری هوشمندانه و داعیانه امام خمینی(ره) بود.

خطیب نماز جمعه رامسر با بیان اینکه در دهه فجر برنامه‌های زیادی توسط ستاد دهه فجر برنامه‌ریزی شده که اطلاع‌رسانی می‌شود، تصریح کرد: از همه مردم و جوانان، احزاب و گروه‌ها برای حضور هرچه باشکوه‌تر در برنامه‌ها دعوت می‌شود.

* ژست حقوق بشری آمریکا برای پوشاندن فعالیت‌های خود

این مسؤول در بخش دیگری از سخنان خود به رئیس‌جمهور جدید آمریکا اشاره کرد و گفت: ما از پرچم، سیاست و نام آمریکا متنفر بودیم و خواهیم بود و آمریکا به دلیل عزم و اراده پولادین ملت ایران حتی جرأت تعرض به کشور ما را نکرده و در صورتی که کشورهایی را که ممنوع‌الورود به آمریکا کرده کشورهایی هستند که مستقیم و غیرمستقیم در آنها جنگ به راه انداخته‌اند و مردم مسلمان زیادی را بی‌خانمان کرده است.

رضایی اظهار کرد: آمریکا به بهانه‌های واهی قوانین مسلم بین‌المللی را زیر پا می‌گذارد و حال این ژست‌های حقوق بشری را به خود می‌گیرد که فعالیت‌های خود را بپوشاند.

وی با اشاره به 11 سپتامبر که بزرگترین حمله تروریستی در قرن اخیر بود و به نظر آمریکا چند کشور در آن دست داشتند، گفت: هیچکدام از کشورهای ممنوع‌الورود به آمریکا جزو کشورهایی که از نظر آمریکا در 11 سپتامبر نقش داشتند نبودند.

امام‌ جمعه رامسر با بیان اینکه آمریکا ورشکسته و بیچاره است که اغتشاشات و مشکلات درون خود را نمی‌تواند حل کند، اما قصد آباد کردن دنیا را دارد، اظهار کرد: آمریکا آنگونه که نشان می‌دهد، نیست بلکه بسیار کوچک است و این یاوه‌گویی‌ها فقط برای پوشاندن ضعف‌های خودش است.

این مسؤول با بیان اینکه امروزه دنیای حاکمیت افکار عمومی است، تصریح کرد: افکار عمومی دنیا بسیار تحت‌تأثیر انقلاب اسلامی و آموزه‌های آن است و حتی در میان هشت کشور قدرتمند، یک مجله رسمی آمریکایی ایران را به‌عنوان یکی از قدرتمندترین کشور‌ها حتی قبل از رژیم صهیونیستی نام برد.

رضایی در پایان انتصاب حجت‌الاسلام موحدی کرمانی را به سمت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام که توسط مقام معظم رهبری صادر شد را تبریک گفت و افزود: امیدواریم در این جایگاه همانگونه که در طول تاریخ منشأ زحمات و خدمات بودند، باشند./فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0