مجتمع ورزشی فتحی در آمل افتتاح و به بهره برداری رسید+ عکس
9 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
دکتر یوسفیان ملا : خانواده فتحی که سرمایه خود را صرف توسعه ورزش کردند کمال قدردانی و سپاس را داریم/

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مراسم افتتاح مجتمع ورزشی فتحی و کلنگ زنی مجموعه ورزشی والیبال و فوتبال ساحلی با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، بخشداران دشت سر و مرکزی، رییس اداره ورزش و جوانان آمل، سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل، اعضای شورای اسلامی و دهیاران منطقه، فعالان و پیشکسوتان عرصه ورزش و خانواده گرانقدر و ورزش دوست فتحی در روستای آب بخشان بخش مرکزی آمل برگزار شد.

فیاضی از مربیان و افتخارات ورزشی کته پشت در این مراسم تصریح کرد: مجموعه ای که شاهد افتتاح آن هستیم توسط بخش خصوصی اجرا گردید و در 3 بخش تعریف شده است که فاز اول سالن سربلند برای ورزش های توپی، فاز دوم سالن سقف کوتاه برای ورزش های بدنسازی، ایروبیک، استخر و سونا و فاز سوم نیز فضای روباز است که باید اجرایی شود.

وی اظهارداشت: این مجمتع ورزشی دارای 3 هزار متر زمین است که تحقق آن با هزینه شخصی صورت گرفته و از تسهیلات بانکی در این مسیر استفاده نگردیده است.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت: خدا را شاکر هستیم شاهد افتتاح چنین مجموعه ای هستیم که از خانواده فتحی کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی تصریح کرد: در شرایطی که عده ای در فکر و طراحی هستند اراضی ملی را تصرف کرده و وسیله اخذ تسهیلات بانکی کنند تا به امور مختلف خود نظیر ویلاسازی بپردازند عده ای هم چنین مجموعه هایی را می سازند و جای شکر فروان دارد که نزد خداوند متعال از پاداش و اجر برخوردار هستند.

رییس مجمع نمایندگان شمال کشور با بیان این که همیشه قضاوت مردم قضاوت صحیحی است، گفت: این چندمین ورزشگاهی است که اهالی کته پشت دارند احداث می کنند.

یوسفیان ملا اظهارداشت: از خانواده فتحی و پدر و فرزندان کمال قدردانی و سپاس را داریم که در این راه ارزشمند قدم گذاشته و تلاش  و سرمایه خود را صرف توسعه ورزش کردند.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در این مراسم بیان داشت: وقتی این فضاها را می بینیم شور و شعف به ما دست می دهد و هر میزانی نقاط روشن را اضافه کنیم از تیرگی ها کاسته می شود.

وی ادامه داد: فضاهای ورزشی متعلق به نسل نوجوان و جوان جامعه است که سبب نابودشدن زشتی ها می شود و ما برای پلیدی هایی که جوانان را در معرض تهدید قرار می دهد باید جایگزینی داشته باشیم که ضرورت دارد مکان هایی باشد تا جوانان انرژی خود را در آن تخلیه کنند.

معاون استاندار مازندران اظهارداشت: آمل از جمله شهرهایی بود که بیشترین سهمیه را در المپیک داشته است و زمانی چنین پتانسیل قدرتمندی را در رشته های مختلف ورزشی داریم باید استفاده شایسته ای صورت دهیم.

منفرد تصریح کرد: فضاهای ورزشی دولتی برای ظرفیت شهرستان کفایت نمی کند و از اداره کل ورزش و جوانان مازندران استان درخصوص سالن ورزشی نیمه کاره امت آباد گله مند هستیم و شهرداری آمل آمادگی دارد این کار را صورت دهد اما متاسفانه نتوانستیم این قضیه را به انتها برسانیم.

وی ادامه داد: خانواده فتحی اقدامی ارزشمند انجام داده و نگاه ارزشی داشتند که قابل تحسین است و باید از چنین انسان هایی استفاده کنیم و حاج آقا فتحی الگو و سمبلی برای ورزش هستند که به فکر جوانان می باشند و به چنین عزیزانی افتخار می کنیم.

فرماندار ویژه آمل اظهارداشت: اگر برای ادامه این پروژه نیاز به تسهیلات باشد وعده می دهیم با تمام توان درخدمت باشیم تا تسهیلات با سود مناسب در اختیار قرار گرفته و مجموعه کاملی ایجاد شود.

عباس فتحی، مدیریت مجتمع ورزشی فتحی در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در رشته ورزشی فوتسال فعالیت می کردم و همواره آرزوی من این بود تا چنین مجموعه ورزشی داشته باشم و به لطف الهی این قضیه محقق شده است.

وی با قدردانی از حمایت ها و اهتمام ویژه پدر ایشان حاج رضا فتحی در جهت احداث مجموعه و توسعه ورزش تصریح کرد: توسعه این مجتمع ها و فضاها برکات و دستاوردهای بسیاری داشته و سبب روی آوردن نسل جوان جامعه به ورزش شده و زمینه تعالی آنان را فراهم می کند.

فتحی اظهارداشت: سالن والیبال و فوتسال با 650 متر و سالن بدنسازی، جکوزی و استخر با 350 متر که به ورزش هایی چون ایروبیک، ژیمناستیک و کشتی هم پرداخته می شود در این مجتمع قرار دارد.

مدیریت مجتمع ورزشی فتحی با بیان این که کل فضای ورزشی این مجتمع 3 هزار متر است، ادامه داد: تاکنون حدود 800 میلیون تومان هزینه صورت گرفته است که همه با آورده شخصی انجام شد و برای آینده قصد داریم تا مجموعه والیبال و فوتبال ساحلی را در 1200 متر از مجموعه گسترش دهیم.

وی تصریح کرد: بالای یک سال است فعالیت والیبال و فوتسال را شروع کردیم که تقاضای وام دادیم اما پاسخی داده نشده است و برای تکمیل این مجموعه نیاز به کمک ها و حمایت های لازم داریم که امید است تا محقق شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0