دیدار پهلوان قاسم رضایی و مسئولین آمل با خانواده های معظم شهدا + عکس
7 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
قاسم رضائی : خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : همزمان با سالروز حماسه اسلامی مردم آمل در ششم بهمن سال 60 و بزرگداشت مقام شهدا با حضور پهلوان قاسم رضایی دارنده مدال المپیک و جهانی، رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیر کانون بسیج ورزشکاران و جمعی از مسئولان شهری انجام پذیرفت.

پهلوان قاسم رضایی دارنده مدال المپیک و جهانی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد شهدا و حماسه اسلامی مردم آمل در ششم بهمن سال 60  گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان موجب ترویج و ماندگاری ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه می ‌شود.

در این دیدار ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

مجید نائیجی مدیر کانون بسیج ورزشکاران در حاشیه این دیدار با تقدیر و تشکر از ایثار و فداکاریهای خانواده معظم شهدا گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خداوند متعال خواهد داشت.

وی تصریح کرد: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده را شهیدان عزیزمان باشیم.

در این دیدار پدر بزرگوار شهید  به بیان خاطراتی از سجایای اخلاقی و رشادت های فرزند شهید خود پرداخت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0