همایش یک روزه بخشداران آمل و بابل در بخشداری دشت سر آمل برگزار شد + عکس
7 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران : از فرصت های دهه فجر برای بیان اقدامات دولت تدبیر و امید استفاده شود که دولت در تبلیغات عملکرد خود مظلوم واقع شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در همایش یکروزه بخشداران شهرهای آمل و بابل در بخش دشت سر آمل با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ششم بهمن آمل گفت: حضور یکپارچه مردم در صحنه ها و مردم آمل سبب شهر هزارسنگرشد و این شهر ریشه عمیقی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران دارد.

 وی افزود: این شهر دارای فرزانگان و نامداران در طول تاریخ است که در دامن خود انسان های پاک را پرورش داد و در دانایی، هنر و فعالیت های بخشی نمونه و الگو هستند و امروز ستارگانی درخشان در تاریخ علم، اندیشه ومعرفت می درخشند که نمونه بارز آن آیت الله حسن زاده و جوادی آملی هستند.

بخشداران در مرز اعتدال حرکت کنند

 معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه هرچه به فضای انتخاباتی نزدیک تر می شویم فضای سیاسی کشور شلوغ تر می شود، افزود: متاسفانه درفضای انتخاباتی بعضی ها که عکس امام و رهبری را بالای سرشان دارند بداخلاقی می کنند که در حقیقت نه به دولت بلکه به نظام و دستاوردهای خون شهدا ظلم می کنند و بر خلاف فرامین آنها عمل دارند.

 یونسی با بیان اینکه بخشداران باید در مرز اعتدال حرکت کنند، گفت: امنیت امروز جامعه ستودنی است و شما عزیزان که مدیران شورای تامین بخش ها هستید در گسترش امنیت تلاش کرده و در تکریم به مردم که بعنوان نماینده عالی دولت هستید در عمل تلاش های شایسته ای داشته باشد.

 وی با اشاره به اینکه توجه به آسیب های اجتماعی در اولویت کاری باشد، اظهارداشت: در این حوزه بخشداران پای کار بیایند و مناطق آلوده و آسیب پذیر را در اولویت خود قرار دهند.

 رییس ستاد انتخابات مازندران با تاکید بر اینکه در انتخابات سال آینده ما باید تابع قانون باشیم، گفت: طرفداری از هیچ کسی نداریم و امانت دار آرای مردم هستیم و در این راه باید از ظرفیت های ائمه جمعه و نمایندگان مجلس استفاده کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه در انتصاب مدیران با فرمانداران هماهنگی لازم صورت گیرد، ادامه داد: از تمام ظرفیت ها استفاده کرده و صادقانه با مردم برخورد کنید  و حقایق رابه مردم بگویید که مردم حامی شما هستند و به این عزیزان امیدوار باشید.

پیروزی در برجام اقتصاد کشور را به سمت شکوفایی می برد

 یونسی با اشاره به اینکه پیروزی در برجام اقتصاد کشور را به سمت شکوفایی می برد ، افزود: برجام دستاورد خوبی برای دولت بوده و خرید نفت، به رسمیت شناختن انرژی هسته ای، برگشت پول های بلوکه شده، نقش سیاسی دولت در جهان و خارومیانه، کاهش نرخ تورم ، نظام سلامت و دیگر امور از جمله افتخارات برجام است.

حل مشکل زباله در مازندران لا ینحل باقی مانده است

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه حماسه ششم بهمن آمل نماد دفاع مردم درحماسه سازی، مقاومت و ایثار بوده است، گفت: حرکت مردم آمل در مقابله با گروهک های الحادی کونیست ها سرمشقی برای همه مردم ایران بود که می توان با وحدت و تحت رهبری حکیمانه امام عزیزمان سبب پیروزی شد که امام خمینی(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش به نیکی نام آمل را بیان کردند.

وی افزود: زمانی که دشمن با خيال خام خود فکر می کرد می تواند با توطئه ای در آمل به اهدافش برسد مردم اين شهرستان با حضور در صحنه و تبديل شهر به هزارسنگر موفقيت و نصرت را از آن خود کردند و خدعه استکبار جهانی را برای بی ‌ثباتی نظام جمهوری اسلامی نقش بر آب کردند.

منفرد با اشاره به اینکه حل مشکل زباله در مازندران لا ینحل باقی مانده است، ادامه داد: اگر هرمدیری در بالاترین رده کاری بتواند در استان، شهرستان و بخش معضل زباله را حل کند بزرگترین کار را در چهار دهه انجام داده است.

 

مظلومیت دولت به این علت است که مخالفان علیه دولت با جدیت وارد شدند

جعفر قمی، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران با بیان اینکه شما بخشداران نوک پیکان دستگاه اجرایی در بخش هستید، گفت: دولت تدبیر و امید براساس شعار عزت ملی و هویت ملی گامهای خوبی برداشته و بخشی از بار دولت بر دوش بخشداران است.

وی همچنین با اشاره به انتخابات پیش رو در سال آینده گفت: انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا بعنوان یک پارلمان است که باید بهترین ها، متخصصین و شایستگان وارد این عرصه شوند.

قمی با بیان اینکه دولت روحانی مظلومترین دولت در این نظام است، خاطرنشان کرد: مظلومیت دولت به این علت است که مخالفان علیه دولت با جدیت وارد شدند و برخی از رسانه ها سم پاشی مختلف علیه دولت دارند.

آمادگی نسبی برای برگزاری انتخابات

سید مهدی حسین نژاد بخشدار دشت سر با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بخش دشت سر گفت: این بخش تازه تاسیس است که 35 روستا را دربردارد و منطقه ای اقتصادی وگردشگری می باشد .

وی اظهارداشت: این بخش به جهت برخورداری از منابع خدادادی و گردشگری می تواند نقش مهمی را در اقتصاد مقاومتی داشته باشد که خوشبختانه با حمایت مدیران شهرستانی در زمینه راه روستایی، سلامت، برق و آموزش وپرورش اقدامات خوبی صورت گرفته است.

 بخشدار دشت سر اظهارداشت: در راستای اقتصاد مقاومتی اقداماتی از قبیل افتتاح 6 واحد مرغداری و گوشتی به مبلغ 6 میلیارد و 900میلیون تومان، 35 طرح کوچک و بزرگ اشتغال زایی درمناطق روستایی  که 15 طرح مورد تایید قرارگرفته و برای دریافت تسهیلات به بانک کارآفرینی معرفی شدند، طرح تعریض و آسفالت چهاربانده کردن جاده قدیم آمل به بابل بطول 5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر 8/2 میلیارد تومان، افتتاح سه واحد درمانگاهی با اعتباری بالغ بر 5/4 میلیارد تومان، برق رسانی، تزریق بیست میلیارد و سیصد و چهل میلیون تومان اعتبار دولتی و  بهره برداری بیش از چهل طرح عمرانی از نیمه دوم سال نود و چهار تا الان در بخش راه، بهداشت و سلامت، برق، احداث مدارس، آب و عمران روستایی، تخصیص بیش از 3 میلیارد تومان در زمینه رونق اقتصادی و اشتغال زایی روستایی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برگزاری انتخابات سالم در اسفند نود و شش و داشتن آمادگی نسبی برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وجود دارد.

گفتنی است طرح عدم تخصیص آب برای پرورش ماهیان خاویاری از سوی سازمان آب و پیشنهاد واریز درآمد کمیسیون 99 به بحساب روستاها و حضور فرمانداران بهمراه بخشداران در صدا و سیما مازندران برای ارائه گزارش عملکرد و چالش های پیش رو از سوی بخشدار دشت سر مطرح شد.

در این همایش یک روزه بخشداران به بیان عملکرد و دیدگاههای خود درخصوص مسائل روز پرداختند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0