گوشه‌ای از استقلال واقعی را دیدیم/ تاریخ دربی تغییر می‌کند
4 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: توانایی استقلال همین است که در بازی با صنعت نفت آبادان دیدیم؛ حالا باید بررسی شود چرا در بعضی بازی‌ها نمی‌توانیم از این توانایی بهره بگیریم.

حسن زمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی تیم فوتبال استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خیلی خوب بود. می شود گفت ما در این مسابقه یک گوشه ای از استقلال واقعی را دیدیم. فکر می کنم توانایی استقلال از این هم بالاتر است و اینکه چرا در بعضی بازی ها نمی توانیم از این توانایی استفاده کنیم باید مورد بررسی قرار بگیرد.

وی تاکید کرد: همین موفقیت باعث شد هوادارانمان هم خوشحال شوند. از خوشحالی آنها ما هم شاد هستیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره سکوتش طی روزهای گذشته یادآور شد: دنبال این بودیم تا تیم آرامش کامل پیدا کند. صبح امروز هم هیات مدیره تشکیل جلسه داده است تا بعضی از مسائل را بررسی کنیم.

زمانی با اشاره به خرید جباروف و آندرانیک تیموریان خاطرنشان کرد: امیدواریم با آمدن این بازیکنان جدید، تیم سر و سامان بهتری بگیرد و در نهایت باعث شادی هوادارن شود.

وی در خصوص اعتراض بعضی از بازیکنان استقلال مبنی بر اینکه برای جباروف و آندو پول هست ولی برای ما نیست، گفت: معمولا اگر پولی باشد، باشگاه فرقی نمی گذارد. باشگاه تلاش می کند تا جایی که ممکن است مطالبات بازیکنان را بدهد. حالا گاهی ضرورتهایی ایجاب می کند پرداخت های ویژه صورت بگیرد. دوستان در باشگاه باید تامل بیشتری داشته باشند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اعتراض این باشگاه روی تاریخ دربی، تصریح کرد: احتمالا تاریخ دربی تغییر می کند. امروز به این موضوع در هیات مدیره رسیدگی می شود.

زمانی در پایان درباره اظهارنظر بختیار رحمانی هافبک پیشین این تیم که هنگام جدایی از استقلال گفته بود «500 میلیونی که گرفته زهرمارش شده است» تاکید کرد: این نحوه صحبت را نمی پسندیم. برای بازیکنی که باید اخلاق مدار باشد این نحوه صحبت و برخورد جالب نیست. بزرگان استقلال باید گذشت بیشتری داشته باشند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0