حادثه دلخراش فرو ریختن پلاسکو دردناک بود و باعث نگرانی و جریحه دار شدن افکار عمومی شد
2 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
حادثه دلخراش فرو ریختن پلاسکو دردناک بود و باعث نگرانی و جریحه دار شدن افکار عمومی شد .

حجت الاسلام والمسلمین سید جعفر رضایی در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد : چرا در پایتخت ایران باید چنین ضعف هایی در ساخت و ساز باشد که چنین حوادث جبران ناپذیری اتفاق افتاده و باید در اصلاح الگوهای ساخت و ساز نظارت شده و مسئولین جدیت به خرج دهند .
وی با اشاره به اینکه در سال جاری طبق ارزیابی های بعمل آمده پس از هفت سال پی در پی رامسر رتبه برتر شورای آموزش پرورش در استان مازندران را کسب کرد گفت :  این موفقیت ها نشان از درایت ، جدیت ، نظم در برگزاری جلسات و پیگیریهای مجدانه مسئولین امر دارد .
امام جمعه رامسر تصریح کرد : به همت مرکز نیکوکاری جواد الائمه رامسر  توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی و با همکاری شبکه بهداشت طرح غربالگری و معاینه بهداشتی مدد جویان   انجام شد و سبدهای کالای بهداشتی برای ۴۰۰ مدد جوی شرکت کننده توزیع شد .
رضایی گفت : با تلاش و کمکهای سپاه و بسیج کمکهای نقدی و غیر نقدی برای جبهه مقاومت جمع آوری شد و در هفته آینده بعد از نماز جمعه با بدرقه مردم  به سوریه اعزام  می شود .
وی افزود : مدافعان حرم در سخت ترین شرایط در جهت مبارزه بر علیه جبهه استکبار به جلوداری تکویری های داعش است و همواره حمایتهای معنوی و مادی مردم دلگرمی برای رزمندگان اسلام در خط مقاومت است ./ایسنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0