افتتاح چندین پارک شهری و ایستگاه دوچرخه سواری شهروندان در ماه های آینده
29 دی 1395 ، دیدگاه 0
رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر آمل : سلامت و شادابی شهروندان در گرو محیط زیست سالم و فضای سبز می باشد و هدف از افتتاح پارکهای محله سلامت روحی و جسمی شهروندان رابه همراه خواهد داشت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :  مهندس فردوس قربانی، رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر آمل بمناسبت روز هوای پاک ازافتتاح چندین پارک شهری و ایستگاه دوچرخه سواری شهروندان در ماه های آینده خبرداد وگفت :سلامت و شادابی شهروندان در گرو محیط زیست سالم و فضای سبز می باشد و هدف از افتتاح پارکهای محله سلامت روحی و جسمی شهروندان رابه همراه خواهد داشت .

وی سرانه فضای سبز آمل را در استان بی نظیر دانسته و ضمن اشاره به این نکته که در امل در دوره چهارم شورای شهر علاوه بر   7  پارک افتتاح شده;دو پارک محله دیگر هم در بهمن ماه افتتاح میشود استفاده صحیح شهروندان  از امکانات این پارکها را مهم ارزیابی کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر آمل به استفاده شهروندان از وسایل نقلیه عمومی و حتی دوچرخه تاکید نمود وافزود : بزودی در آمل ایستگاه دوچرخه سواری شهروندان راه اندازی میشود که این کار کمک میکند که آلاینده های محیط زیستی کمتر شوند که البته برای جا افتادن میان شهروندان نیاز به فرهنگ سازی دارد.

رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر آمل از همه شهروندان دعوت کرد تا در چنین روزهایی حتی به طور نمادین هم شده به استفاده از وسایل نقلیه شخصی نپرداخته و همچنین با حضور در پارکها به سلامت خود کمک کنند.

مهندس قربانی در پایان سخنانش از تلاش شهردار آمل و مدیرعامل و کارکنان سازمان فضای سبز قدردانی نموده و عملکردشان را درخشان دانست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0