دستگیری سارق حرفه ای منازل با 11 فقره سرقت در آمل
28 دی 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : فرمانده انتظامی شهرستان "آمل"، از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای منزل و اعتراف به11فقره سرقت خبر داد.

 

"ولی الله گنجیان مقدم" گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، ماموران پلیس آگاهی و کلانتری های این فرماندهی با تقویت گشت های انتظامی و بررسی موارد مشکوک موضوع را در دستور کار خود  قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: كارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی صحنه های سرقت با پی جویی های پلیسی دریافتند، کلیه سرقت ها به یک شیوه و شگرد به وقوع پیوسته است.

 

گنجیان مقدم، تصریح کرد: ماموران با پیگیری های همه جانبه و انجام اقدامات خاص پلیسی سرانجام توانستند سارق به نام " امیر- ب" را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کنند.

 

وی با بیان اینکه این فرد با گرفتار دیدن خود در دست قانون سعی کرد با اظهارات ضد و نقیض خود را بی گناه جلوه دهد، تصریح کرد: با هوشیاری ماموران پلیس و انجام تحقیقات فنی، سارق به 11 فقره سرقت از منازل شهروندان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

 

سرهنگ گنجیان در پایان از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را سریعاٌ به پلیس 110 اعلام کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0