باید ناز کی‌روش را بخریم/ باشگاه‌ها همکاری‌ نکنند تنبیه می‌شوند!
26 دی 1395 ، دیدگاه 0
نایب رئیس فدراسیون فوتبال با تأکید بر اینکه عدم همکاری باشگاه‌ها با تیم ملی منجر به تنبیه انضباطی آنها خواهد شد، گفت: باید ناز کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی را بخریم.

ه گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال که در نشست امروز (شنبه) اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک شرکت کرده بود، پس از اتمام این نشست در مورد آخرین شرایط و اقدامات مربوط به تیم ملی فوتبال و وضعیت کارلوس کی‌روش توضیح داد.

وی در این رابطه و در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا پس از بازگشت کی‌روش به ایران، نشستی با وی گذاشته شده است و اینکه در کل پیشنهاد شما برای برطرف شدن اختلافات میان این مربی با باشگاه‌ها چیست؟ گفت: کی‌روش هفته گذشته به ایران آمد اما هنوز جلسه‌ای با او برگزار نشده است. مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون موظف به تعیین زمان برگزاری نشست و رسیدگی به موضوع است.

کفاشیان با تأکید بر اینکه بنابر تصمیم و مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال، به هیچ عنوان موافق استعفای کی‌روش نیستیم، ادامه داد: از او خواسته‌ایم تا کارش را با فدراسیون ادامه دهد. به هر حال ما هم در مجموعه فدراسیون فوتبال باید نازِ کی‌روش را بخریم تا او هم به کارش ادامه دهد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به نقش باشگاه‌ها برای ادامه فعالیت با کارلوس‌ کی‌روش گفت: باشگاه‌ها حرفی ندارند و قطعاً هماهنگ خواهند بود، اما در کل، باشگاه‌ها و مسئولانشان باید بدانند توسعه و پیشرفت آنها در گروی پیشرفت تیم ملی است؛ اگر تیم ملی به جام‌جهانی نرود، باشگاه‌ها متضرر می‌شوند. منافع ما و فوتبال ایران در گروی صعود به جام‌جهانی است و باشگاه‌ها باید در این زمینه همکاری داشته باشند. قطعا اگر تیم ملی فوتبال به جام نهایی نرود، پیشرفت نخواهیم کرد.

کفاشیان در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که آیا در رابطه با همکاری و عدم همکاری باشگاه‌ها، تنبیهی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد؟ گفت: اگر تیم ملی به جام جهانی نرود، خود باشگاه‌ها بیشتر از همه متضرر خواهند شد و قطعاً اگر با فدراسیون همکاری لازم را نداشته باشند، تنبیه انضباطی می شوند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با مصاحبه‌های مکرری که کارلوس کی‌روش با رسانه‌های مختلف بین‌المللی در رابطه با شرایط کاری خود انجام می‌دهد و در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه آیا خط قرمزی برای این‌گونه مصاحبه‌ها لحاظ نشده است؟ گفت: حتماً برای مصاحبه‌های کی‌روش هم خط‌ قرمزهایی وجود دارد و به او تذکر لازم را خواهیم داد. مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون موظف است در این زمینه ورود کند و قطعاً رسیدگی هم خواهد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0