با پیشنهاد رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل :
23 دی 1395 ، دیدگاه 0
طاهرنژاد سرپرست هیأت ورزش های همگانی آمل شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با پیشنهاد ناصر نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل سید رمضان شجاعی رئیس هیأت ورزش های همگانی استان مازندران حمید رضا طاهر نژاد را به عنوان رئیس ورزش های همگانی شهرستان آمل منصوب کرد.

ناصر نصری در جلسه معارفه  با اشاره به اینکه این پیشنهاد ناشی از تجربه و تعهد حمید رضا طاهرنژاد در مجموعه مدیریت شهری و اقدامات تحسین برانگیز این مسئول رقم خورد اظهار کرد: انتظارات و توقعات مجموعه ورزشی آمل از این چهره بسیار است و امیدواریم در پناه خداوند متعال در پیشبرد امور موفق باشند.

وی با اشاره به انجمن های متعدد زیر مجموعه ورزش های همگانی افزود: قطعا مدیریت جدید در این هیات برای مردم آمل برنامه ریزی دراز مدتی را تدارک خواهد دید تا جامعه ای سالم و با نشاط را داشته باشیم.

حمید رضا طاهرنژاد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه همه تلاش های ما در جهت جامعه سالم باید برنامه محور باشد گفت: سعی ما بر این است که چهره های شاخص و تاثیر گذار را در این هیات گرد هم آوریم تا توقعات مردم برآورده شود.

وی تصریح کرد: جامعه سالم داشتن مستلزم زیرساخت است که مهم قلمداد کردن این موضوع در سطح کلان با استقبال عمومی مردم از ورزش امکان پذیر خواهد شد.

در پایان این جلسه حکم سرپرست هیات ورزش های همگانی شهرستان آمل به حمید رضا طاهرنژاد اعطا و از زحمات محمد یحیی پورسرپرست سابق تقدیر شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0