برگزاری دومین نمایشگاه صنایع غذایی در آمل ،قلب تولیدات غذایی مازندران
22 دی 1395 ، دیدگاه 0

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مازندران یکی از قطب های اصلی صنعت غذایی کشور به شمار می آید و می توان شهرستان آمل را با قدمتی ۷۰۰۰ ساله قلب تولیدات غذایی مازندران لقب داد. در همین راستا دومین نمایشگاه صنایع غذایی آمل از روز سه شنبه ۲۱ دیماه لغایت جمعه ۲۴ دیماه به همراه قرعه کشی شبانه و اهداء جوایز […]

مازندران یکی از قطب های اصلی صنعت غذایی کشور به شمار می آید و می توان شهرستان آمل را با قدمتی ۷۰۰۰ ساله قلب تولیدات غذایی مازندران لقب داد.

در همین راستا دومین نمایشگاه صنایع غذایی آمل از روز سه شنبه ۲۱ دیماه لغایت جمعه ۲۴ دیماه به همراه قرعه کشی شبانه و اهداء جوایز نفیس از ساعت ۳ عصر تا ۹ شب میزبان شهروندان استان مازندران می باشد.

به گزارش اخبار نمایشگاه ها ،از این رو تولید کنندگانی چون زربال، روغن ارگانیک خاتمی، ماردین، کابی، دانه های روغنی لاواند از استان مازندران و تولیدکنندگانی چون ب.آ از شیراز، سیرج از یزد، رب دشت بهار از مشهد در کنار تولید کنندگان صنایع غذایی خرد تحت حمایت سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران استان مازندران گرد هم آمده تا در سال اقتصاد مقاومتی برگ زرینی در عرصه تولید داخلی به ثبت برسانند.


photo_2017-01-11_15-43-45


 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0