توقيف پيکان وانت با 5 کيلو مواد مخدر در آمل
22 دی 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم از دستگيري دو عامل تهيه و توزيع مواد مخدر و کشف بيش از 5 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک در اين شهرستان خبر داد. و گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان آمل در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي ، طرح برخورد با سوداگران مرگ و عاملان افيوني در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،افزود: مأموران در اجراي اين طرح موفق به شناسايي يکي از عاملان خريد و فروش مواد مخدر در اين شهرستان شدند .

وي خاطر نشان کرد : ماموران با انجام تحقيقات پليسي خودروي متهم را در حين حمل مواد مخدر در يکي از محورهاي مواصلاتي به اين شهرستان شناسايي و توقيف کردند.

سرهنگ گنجيان،تصريح کرد: ماموران در اقدامي عملياتي متهم و يکي از همدستانش را دستگير و در بازرسي از خودروي وي 5 کيلوگرم مواد مخدر از نوع ترياک کشف کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در خاتمه با اشاره به نقش مردم در ارتقاي نظم و امنيت جامعه در تعامل با ماموران انتظامي از شهروندان خواست : در صورت مواجهه با عاملان ايجاد ناامني در شهرستان مراتب را از طريق تلفن 110 ، به مرکز فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0