میزان پرداخت یارانه‌ ها به مردم کافی نیست / وظیفه دولت جبران کمبودها است
17 دی 1395 ، دیدگاه 0
امام‌جمعه رامسر با اشاره به اینکه هدف پرداخت یارانه‌ها به ازای‌ مصرف انرژی بود، گفت: اما در حال حاضر میزان پرداخت یارانه‌ها به مردم کافی نیست.

حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه نماز جمعه این شهرستان، با اشاره به سفر اخیر وزیر معین دولت به مازندران، اظهار کرد: امیدواریم با حضور این مسؤول در جلسات شورای اداری تنکابن و ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان رامسر خروجی جلسات محسوس و ملموس و منشأ خدمات بیشتر برای شهرستان باشد.
وی با اشاره به اینکه رامسر با داشتن ظرفیت‌های فراوان مورد عنایت خدا قرار گرفته و شکر نعمت باید عملی باشد، بیان کرد: اگر در کنار دست به دست هم دادن دل‌هایمان را نیز به هم نزدیک کنیم، با همکاری و کمک مسؤولان و مردم با طیف‌ها و نظرات مختلف می‌توانیم شهرستان را در سطح ملی و بین‌المللی آباد، چشم‌نواز و چشم‌گیر‌تر کنیم.
امام‌ جمعه رامسر با اشاره به قطع گاز توسط ترکمنستان، خاطرنشان کرد: کشور ما که در دارا بودن انرژی گاز رتبه‌‌دار است، نباید متکی به واردات گاز باشد و اکنون که گاز جنوب از طریق دامغان به ساری منتقل می‌شود، مشکل حل شده است و سبب شد تا نیازمند نباشیم.
این مسؤول با اشاره به اینکه بحث انتقال گاز با جدیت در حال پیگیری است و امیدواریم در مدت زمان کمی اتصال صورت گیرد، گفت: نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد صرفه‌جویی همه مردم و مشترکان است تا مشکل هموطنانی که از قطعی گاز و یا فشار کم آن رنج می‌برند، حل شود.
رضایی با تأکید بر اینکه در چنین شرایط خاصی همه باید همت کنیم و با مصرف بهینه و صرفه‌جویی تا حد امکان مشکل هموطنان را حل کنیم، به مسؤولان توصیه کرد که در بخش پرداختی مصرف انرژی هم به مردم فشار نیاورند.
وی با اشاره به اینکه هدف پرداخت یارانه‌ها به ازای‌ مصرف انرژی بود، اظهار کرد: اما پرداخت یارانه‌ها کافی نیست و گاهی نهادهایی که با مصرف انرژی سروکار دارند برخوردهای نامناسب با مردم می‌کنند.
امام‌ جمعه رامسر خاطرنشان کرد: وظیفه دولت به جای فشار به مردم، جبران کمبودها است و با مردمی که همیشه در صحنه حاضر هستند و همکاری لازم را با مسؤولان دارند، باید مدارا و همکاری کرد.
وی با اشاره به اینکه در میان 40 مرکز نیکوکاری مازندران، رامسر رتبه سوم بعد از بابلسر و ساری در خدمت‌رسانی و تأمین نیازمندی‌های مردم را دارد، افزود: رامسر در مقایسه با این شهرستان‌ها که جمعیت و امکانات بیشتری دارند، فعالیت خوبی دارد که همت مردم شهرستان ستودنی است.
امام جمعه رامسر با بیان اینکه عنوان دارالمؤمنین را به رامسر باید منتقل کرد، گفت: رامسر در بعضی امور خاص حتی از شهرستان‌های دیگر پیشی گرفته‌ است که ناشی از حضور و  همراه بودن مردم است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0