فکری برای مشکل زباله شمال کشور شود / لزوم رفع دغدغه مردم و جوانان
17 دی 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل با اشاره به رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ادامه داد: این محیط زیست نیست محیط ایست است و در کشور مصیبت دارد و در کل شمال مشکل زباله دارد و خانم ابتکار یک بار به آن اشاره نکرده است که آیندگان به ما چه خواهند گفت.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل با بیان این که عملی که از ما سر بزند و تقوای الهی نباشد ارزش ندارد، گفت: کلام و حرف پرهیزکاران درست و  کلام دقیق و در راه خدا از اوصاف پرهیزگاران است.

وی با اشاره به این که خداترسی و تقوی از اوصاف پرهیزگاران است تصریح کرد: نیاز است همیشه با صدق و درستی سخن بگوییم.

امام جمعه آمل اظهارداشت: لازمه تقوی سخن استوار وحرف صحیح است که باید با اندیشه همراه باشد که برکات و دستاوردهای ارزنده ای دارد.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: خدمت به مردم وظیفه ای همگانی است که ضرورت دارد در این عرصه تلاش شایسته ای صورت گیرد و عزم شایسته ای وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: در راستای پاسداشت حماسه ششم بهمن آمل برنامه ریزی اجرای برنامه های خوبی صورت گرفته است که همه ما مدیون خون های پاک شهدای گرانقدر نظام اسلامی هستیم.

امام جمعه آمل افزود: سخنران مراسم بزرگداشت حماسه ششم بهمن سال 60 آمل آیت الله رییسی تولیت آستان قدس رضوی هستند که ضرورت دارد در پاسداشت است حماسه بزرگ کوشا باشیم.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که در آستانه سالگرد شهدای یمن در ناصرالحق هستیم که باید سنگ تمام بگذاریم خاطرنشان کرد: ما تابع ولایت هستیم و اگر دراین مسیر گام برداریم باید سخنان زیبایش را نصب العین نماییم.

وی تصریح کرد: ما هرچه داریم از این مردم است و بدون مردم ما هیچ هستیم که باید به نگاه مردم تن دهیم و کسی را رییس نماییم که دیندار باشد و دزد نباشد.

امام جمعه آمل با اشاره به رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ادامه داد: این  محیط زیست نیست محیط ایست است و در کشور مصیبت دارد و در کل شمال مشکل زباله دارد و خانم ابتکار یک بار به آن اشاره نکرده است که آیندگان به ما چه خواهند گفت.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: درشمال دریا، آب آشامیدنی و جنگل مشکل دارد و قدرت نمایی مسئول به نفع هیچکس نیست و خدمت به مردم، اشتغال و رفع بیکاری    سرلوحه مان باشد که وامدار مردم نه وامدار اشخاص خاص باشیم.

وی افزود: بیاییم دغدغه مردم و جوانان را رفع کنیم و به جوانان میدان بدهیم که مقام معظم رهبری نسل جوان را نسل فعال و پشتوانه می دانند که باید از این ظرفیت استفاده شود.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ضرورت دارد که باید در این عرصه تلاش های شایسته ای صورت گیرد

حجت الاسلام مرتضوی افزود: در مقابل شهدا و مردم شرمنده هستیم که ضرورت دارد کار و تلاش شایسته ای داشته باشیم تا شرمنده این عزیزان نشویم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0