حضور سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل در نمایشگاه توانمندهای حمل و نقل درون شهری تهران
14 دی 1395 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل : رقابت پذیری و اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه است

دکتر حسین مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل  درگفتگو با کمال آنلاین گفت: در نمایشگاه حمل و نقل درون شهری از تاریخ 14 لغایت 17 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود شرکت‌های آی تی، کارخانه‌های بزرگ خودروسازی در زمینه حمل و نقل عمومی، شرکتهای معتبر قطعات سازی، المان‌های ترافیک، شرکت‌های دانش بنیان، تمامی اتحادیه‌ ها و سازمان‌های کلانشهرهای اتوبوسرانی، تاکسیرانی، مترو، حمل و نقل همگانی در این نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: این نمایشگاه با رویکرد حمل و نقل عمومی سالم، اقتصاد مقاومتی و هوای پاک برگزار می‌شود و در این نمایشگاه مراکز و کلاس‌های آموزشی در زمینه حمل و نقل، ترافیک و هوای سالم، همایش معاینه فنی، مجمع سالیانه اتحادیه نیز پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل بیان داشت: دستاوردهای جدید در عرصه حمل و نقل عمومی که در زمینه دوباره سازی و نوسازی حمل و نقل درون شهری مورد استفاده قرار میگیرد در این نمایشگاه رونمایی می‌ شود.

مهدوی فر با بیان اینکه رقابت پذیری و اقتصاد مقاومتی یکی از محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه است، گفت: این نمایشگاه با هدف رقابت پذیری تولیدات ملی، تحقق اقتصاد مقاومتی، هم افزایی توان داخلی و عرضه توانمندی‌ های رقابت پذیر کشور برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور فعال این سازمان در نمایشگاه حمل و نقل درون شهری گفت: خوشبختانه سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل توانسته است در سالهای اخیر به موفقیت های دست پیدا کند و این نمایشگاه فرصتی دست داد تا بتوانیم توانمندهای خودرا به نمایش بگذاریم.

وی ادامه داد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل نیز اقدام به ارائه فعالیت ها و عملکرد سازمان ها در قالب کتاب، بروشور و ارائه تصاویر در این نمایشگاه می نماید.

لازم بذکر است که سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل به عنوان  نماینده مازندران دراین نمایشگاه حضور دارد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0