قدردانی شهردار آمل از عملکرد مدیر وکارکنان سازمان آرامستان شهرداری آمل
13 دی 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مهندس امیر سلیمانی شهردار آمل درجریان بازدید از اجرای همسان سازی تابلوهای معرف کاربردی در خیابان مهدیه  ضمن تقدیرو تشکر از مدیر عامل وپرسنل سازمان از زحمات شبانه روزی این مجموعه در پیشبرد پروژه سامان دهی و همسان سازی خیابان مهدیه را مایه افتخار  دانسته و اعلام کرد : امیدواریم با تلاش و جدیت  بیشتر شما عزیزان، در سایر نقاط سطح شهر شاهد افتتاح این چنین پروژه ها  باشیم .

وی اظهار کرد: برای پیشرفت یک شهر همه شهروندان باید تلاش و مشارکت کنند تا بتوانیم با فرهنگ سازی در مباحث مختلف شهروندی برای توسعه شهر زیبای آمل تلاش نماییم.

شهردار آمل تصریح کرد :تیم مدیریت شهری برای عمران و آبادانی شهر آمل از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و برای زیبا سازی شهر تلاش های لازم را انجام می دهد ولی نقش شهروندان هم برای حفظ وضعیت آراستگی شهری بسیار مهم می باشد.

امیر سلیمانی در پایان ساماندهی تابلوهای معرف کاربری در خیابان مهدیه  با توجه  به استقبال شهروندان فهیم شهر آمل ازاین پروژه ،  ساماندهی تابلوهای معرف کاربری هسته مرکزی شهر به عنوان ویترین زیبایی درراستای بهبود سیما ومنظر شهری از دیگر برنامه های طرح جهادی شهرداری آمل عنوان کرد تا موجبات سلامت و آرامش روانی شهروندان فراهم شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0