پایان فیلمبرداری مستند زندگی شهید مدافع حرم «اسماعیل خانزاده»
13 دی 1395 ، دیدگاه 0
گروه مستندسازی «دیوان عاشقی» با تهیه کنندگی اکبر پیش بین٬ اینبار با مستند «بابا در باران آمد» نگاهی بر زندگی اولین شهید مدافع حرم شهرستان محمود آباد داشته است.

کمال آنلاین : تهیه کننده و کارگردان مستند« بابا در باران آمد» در گفتگویی با بیان اینکه این مستند درباره زندگی شهید اسماعیل خانزاده می باشد٬ گفت: کار تصویربرداری این برنامه در مکان های مختلفی از جمله تهران٬ روستای زنگي كلا( زادگاه و محل زندگی شهید)٬ شهرستان محمود آباد و همچنین شهر امامزاده عبدلله(ع) شهرستان آمل انجام گرفته و هم اکنون پس از پایان مرحله تصویربرداری٬ کار تدوین آن آغاز شده است.

وی افزود: پس از پایان مرحله تدوین٬ این مستند ان شاالله و به زودی از یکی از شبکه های سراسری پخش خواهد شد. 

اکبر پیش بین که از مستند سازان با تجربه در حوزه ایثار و شهادت است و چندی قبل نیز مستند وی به نام «زائر شهر غریب» با نگاهی بر زندگی شهید مدافع حرم آملی (هادی جعفری) از شبکه سوم سیما به روی آنتن رفته است٬ در ادامه گفت:  در مستند « بابا در باران آمد» با اعضای خانواده٬ جمعی از دوستان و همکاران و هم محله ای های شهید گفتگوهایی انجام شد و سعی کردیم در آن نگاهی کامل بر زندگی فردی و اجتماعی این شهید عزیز داشته باشیم.

تهیه کننده و کارگردان این کار با اشاره به عوامل تولید مستند« بابا در باران آمد»٬ گفت: بابک مهدیزاده به عنوان تصویربردار٬ فاطمه شفیع زاده محقق و پژوهشگر٬ حمید بنا نویسنده و محمدرضا پیروچ به عنوان مدیر تولید در این برنامه همکاری دارند.

گفتنی می باشد؛ شهید اسماعیل خانزاده یکی از شهدای مدافع حرم استان مازندران و اولین شهید مدافع حرم شهرستان محمودآباد می باشند که در ٢٩/٩/٩٤ در حلب سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0