اکسین در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن خوب جذب می‌کند
10 دی 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز با بیان اینکه پیشنهاداتی از تیم‌های لیگ برتری داشتم، گفت: زمانی که تغییراتی در کادر فنی تیمی صورت می‌گیرد ایده‌ها و نظرات نیز عوض می‌شود، در صدد هستیم که در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن خوب جذب کنیم.

کمال آنلاین : یحیی گل‌محمدی  درباره سرمربی‌گری در تیم اکسین البرز و شرایط این تیم اظهار داشت: در توافقی که با مسئولین تیم اکسین داشتم قرار بر این شد که در خدمت تیم باشم و امروز نخستین جلسه تمرین را برگزار کردیم.

 

سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز، افزود: در تیم اکسین البرز در بحث پایه‌ها باید تلاش زیادی داشته باشیم و اینکه تیم خوبی را برای استان البرز به میدان بفرستیم.

 

وی درباره اینکه چرا تیم لیگ دسته یکی اکسین را برای کار انتخاب کرده است، گفت: علی‌رغم اینکه پیشنهاداتی از تیم‌های لیگ برتری داشتم موافق به همکاری نبودم؛ علاقه‌مند بودم در جایی کار کنم که شرایط پیشرفت وجود داشته باشد.

 

گل‌محمدی با بیان اینکه مسئولین باشگاه خواستار تیمی هستند که در آینده حرفی برای گفتن داشته باشد، افزود: احتیاج به زمان داریم؛ تیم امتیازات زیادی را از دست داده و تلاش ما این است که بازی‌های خوبی را داشته باشیم.

 

وی درباره صعود تیم اکسین البرز به لیگ برتر گفت: در صورت عدم صعود به لیگ برتر با برنامه‌ریزی خوب برای سال بعد با یک تیم قدرتمند وارد بازی‌های لیگ یک می‌شویم.

 

سرمربی اکسین البرز با تاکید بر اینکه بازیکنان خوب تیم را حفظ می‌کنیم، اظهار داشت: زمانی که تغییراتی در کادر فنی تیمی صورت می‌گیرد ایده‌ها و نظرات نیز عوض می‌شود، در صدد این هستیم که در تعطیلات نیم فصل چند بازیکن خوب جذب کنیم./تسنیم

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0