هیچ توافقی با منصوریان درباره تاریخ دربی نداشتم
9 دی 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیست خرید و فروش بازیکن را من و طاهری می‌دانیم و اگر بخواهیم بازیکن خارجی بگیریم فقط برای لیگ قهرمانان آسیا نخواهد بود.

برانکو ایوانکوویچ پس از اولین تمرین پرسپولیس بعد از تعطیلات نیم فصل در مورد نقل و انتقالات این تیم اظهار داشت: طاهری حرف درستی را درباره لیست نقل و انتقالات تیم زده است. این لیست را فقط من و او می‌دانیم.

وی ادامه داد: فعلا خروج 5 بازیکن طیبعی است که باید تیم را تقویت و جاهای خالی را پر کنیم، اما در حال حاضر سخت است و بازیکنان تحت قرارداد باشگاه‌های خود هستند و طبیعی است که باشگاه‌ها نمی‌خواهند بازیکنان خود را از دست بدهند.

ایوانکوویچ درمورد اینکه چه بازیکنانی از لیست شما خارج خواهند شد، گفت: فعلاً ۵ بازیکن یعنی امیدعالیشاه، احمد نواللهی، آرام‌طبع، شهاب زاهدی و رحمتی مشخص شدند که از ترکیب ما جدا شدند.

وی در مورد اینکه وضعیت دو بازیکن اوکراینی چه خواهد شد، گفت: آنها فعلاً بازیکنان ما هستند، مسلماً همه آنهایی که قرارداد دارند بازیکن پرسپولیس محسوب می‌شود. خیلی‌ها هم از انصاری به چین می‌گویند، اما فعلاً بازیکن ما است.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در چه پست‌هایی بازیکن جذب خواهید کرد، گفت: حداقل در هر خط یک بازیکن خواهیم گرفت.

وی در مورد اینکه اردوی تیم ملی قرار است برگزار شود،‌ وضعیت تمرینات شما چه خواهد شد، گفت: فعلاً خبر ندارم که اردوی تیم ملی چگونه خواهد بود، چون رسماً چیزی اعلام نشده، اگر رسمی شد، آن‌وقت نظرم را اعلام می‌کنم.

ایوانکوویچ در مورد اینکه طاهری از پرسپولیس رفتنی بود اما وزارت ورزش حمایت خود را از او اعلام کرد، نظر شما در این مورد چیست، گفت: وقتی در کرواسی بودم این جریان را شنیدم، اما نمی‌دانم قانون چه می‌گوید. بسیار خوشحالم که طاهری  در پرسپولیس مانده است چون ما باهم برنامه‌ای را شروع کردیم و دوست داریم باهم تمام کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می‌شد شما با منصوریان برای دربی روز ۲۸ بهمن را توافق کرده بودید،‌ اما حالا ۲۴ بهمن‌ماه این بازی اعلام شده است، گفت: با کسی توافق نکردم و برنامه جدید را هم نمی‌دانم، به همین دلیل الان نمی‌توانم جوابی بدهم. دیشب به ایران رسیدم و منتظرم باشگاه برنامه را به من بدهد و پس از آن نظرم را می‌گویم.

وی در مورد اینکه لیست خارجی‌های پرسپولیس پر است و اگر قرار است یار خارجی بگیرند، آیا برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود، گفت: درست است لیست خارجی ما پر است، اما اینجا لازم است ترکیبی ایجاد کنیم. اگر بخواهیم خارجی بگیریم فقط برای آسیا نخواهد بود، چون بازیکن باکیفیت نمی‌آید که فقط ۶ تا بازی انجام دهد. برای باشگاه هم به‌صرفه است که بازیکنی را بگیرد که در لیگ هم بازی کند.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزاری اردو گفت: نمی دانیم چطور باید اردو را برگزار کنیم. باید برنامه داشته باشیم. باید برنامه بازی‌ها را نگاه کنم که ببینیم چه کاری می‌توانیم انجام دهیم. بدون برنامه نمی‌توانم حرفی در این باره بزنم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0