یحیی گل محمدی هدایت تیم دسته اولی اکسین البرز را بر عهده گرفت
7 دی 1395 ، دیدگاه 0
پس از کسب نتایج ضعیف فیروز کریمی و با هدف لیگ برتری شدن اکسین با نظر مسئولان این باشگاه طی جلساتی که روزهای اخیر برگزار شد و با نظر اعضای هیات مدیره یحیی گلمحمدی رسما هدایت طلایی پوشان البرزی را بر عهده گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : پس از کسب نتایج ضعیف فیروز کریمی و با هدف لیگ برتری شدن اکسین با نظر مسئولان این باشگاه طی جلساتی که روزهای اخیر برگزار شد و با نظر اعضای هیات مدیره یحیی گلمحمدی رسما هدایت طلایی پوشان البرزی را بر عهده گرفت.
وی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس تهران، فولاد خوزستان و صباباتری و همچنین ۷۴ بازی و ۵ گل ملی را دارد.  وی سابقه مربیگری در تیمهای صبا باتری ، تربیت یزد، نساجی مازندران، راه‌آهن، صبای قم، پرسپولیس ، نفت تهران و ذوب آهن را در پرونده دارد.
گل‌محمدی در فصل ۹۴-۱۳۹۳ با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شد و در لیگ برتر نیز مقام چهارم را کسب کرد. او در فصل ۹۵-۱۳۹۴ برای دومین سال پیاپی تیم ذوب‌آهن را به مقام قهرمانی در مسابقات جام حذفی رساند.
نوید طاهری پور مدیرعامل این باشگاه با تایید این خبر افزود: انشاله با حضور مربی جوان و کادانی چون یحیی گل محمدی راه صعود را در پیش گرفته و در نهایت نماینده شایسته ای برای البرز باشیم.
وی ادامه داد: بزودی بازیکنان باکیفیتی را جذب نموده و خود را برای حضوری قدرتمند در دور برگشت رقابتهای لیگ دسته اول مهیا می کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0