انجام توافقات لازم جهت احداث مرکز اورژانس 115 در دهستان بنفشه ده بخش چمستان
5 دی 1395 ، دیدگاه 0

کمال آنلاین :علی_اسماعیلی ، از پروژه آسفالت مشارکتی روستاهای توران‌کلا، دارکلا و ورازده‌علیا بازدید نمود.

نماینده مردم شهرستان‌های نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با تلاش مردم و مسؤولان می‌خواهیم این پروژه برای استفاده بهتر مردم به مرحله بهره‌برداری برسد.

علی_اسماعیلی افزود: مسؤولان و مدیران باید در راه خدمتگذاری همه توان خود را به‌کار گیرند و در راه خدمت شبانه‌روزی تلاش داشته باشند.

 وی با قدردانی از تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای توران‌کلا_دارکلا_ورازده‌علیا و مردم این منطقه ادامه داد: در روستاهایی همانند توران‌کلا حدود 120 خانوار، دارکلا 240 خانوار و ورازده‌علیا 90 خانوار بومی از روکش آسفالت بهره‌مند می‌شوند.

ماینده_مردم_شریف_نور_و_محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه روستاهای بخش چمستان شهرستان نور از مناطق گردشگرپذیر و توریستی هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به قرار داشتن روستاها زیر جنگل‌های انبوه و وجود مناظر بکر و دیدنی در ایام تعطیل و دیگر روزهای سال گردشگران زیادی برای روستاگردی وارد این منطق می‌شوند.
                         
این مسؤول با اشاره به اینکه بیش از 20 هزار نفر جمعیت و بالای  40 روستا در بخش چمستان شهرستان نور جای دارند، بیان کرد: ایجاد مرکز اورژانس 115 در دهستان_بنفشده در دستور کار قرار دارد تا مردم روستاهای اطراف از آن بهره لازم ببرند.
                   
اسماعیلی ادامه داد: ایجاد آسفالت در راه‌های_روستایی برای برقراری ایمنی در تردد و کاهش آسیب‌های جاده‌ای بسیار مهم است و در نخستین اقدام مسیر کالج_دینکوه آسفالت شد.

نماینده_مردم_شریف_نور_و_محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آسفالت بیش از 25 کیلومتر از مسیر اصلی شهر_بلده خاطرنشان کرد: علاوه بر آسفالت مسیر روستایی ورازده و روستاهای اطراف، روکش آسفالت کامل از آلشرود_همصفا به‌همراه خط‌کشی و آسفالت منطقه امیرآباد تا انگتارود در دستور کار قرار دارد و در آینده نزدیک اجرا می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0