از انهدام باندهای سارقان کیف قاپ و قطعات خودرو تا دستگيری عاملان توزيع مواد مخدر در آمل
5 دی 1395 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : در صورت مواجهه با عاملان ايجاد ناامني در شهرستان مراتب را از طريق تلفن 110 ، به مرکز فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله  گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل  از شناسايي و دستگيري اعضاي باند سارقان حرفه اي قطعات و اموال داخل خودرو با 17 فقره سرقت خبر داد ، گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو در نقاط مختلف شهر آمل، بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتي موفق شدند، سه متهم به سرقت داخل خودور را شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان آمل اظهار داشت: متهمان در تحقيقات و بازجوئي هاي فني پليس به 17 فقره سرقت قطعات و اموال داخل خودرو اعتراف کردند که پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شدند.
گنجيان مقدم با اشاره به دستگيري عاملان توزيع مواد مخدر در آمل گفت: در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و برخورد با سوداگران مرگ، موضوع به صورت ويژه در دستور کار پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي قرار گرفت.
سرهنگ گنجيان مقدم افزود: مأموران انتظامي در اقدامي عملياتي موفق شدند دو عامل اصلي توزيع کننده موادمخدر را شناسايي کنند.
وي تصريح کرد: پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي با زيرنظر گرفتن کامل متهمان در اقدامي غافلگيرانه هر دو عامل توزيع کننده را در حين جابجايي مواد مخدر به وسيله خودرو سواري پرايد دستگير کنند.
گنجيان همچنين اظهار داشت: مأموران در بازرسي از خودروي متهمان توانستند يک کيلو و 400 گرم مواد مخدر از نوع ترياک که به طرز ماهرانه اي در صندوق عقب جا سازي شده بود، کشف و ضبط کنند.
سرهنگ گنجيان ادامه داد: اين دو عامل افيوني پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند و يک دستگاه خودروي پرايد متهمان نيز توقيف و به پارکينگ منتقل شد.
وی با اشاره به  کشف هشت فقره سرقت و کيف قاپي با شناسايي و دستگيري پنج سارق کيف قاپ از اعضاي يک باند درآمل بیان داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت و کيف قاپي از سوي راکبان موتورسيکلت در خيابان هاي شهر، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.
وي افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با بررسي اظهارات مالباختگان و انجام گشت هاي هدفمند با همکاري ديگر عوامل انتظامي در مناطق آلوده و جرم خيز پس از چند روز تحقيقات گسترده پليسي سرانجام يکي از سارقان کيف قاپ به نام " صابر- ح " را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه اين فرد را دستگير کردند.
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، تصريح کرد: ماموران با هماهنگي قضايي در بازرسي از مخفيگاه متهم موفق شدند، لوازم سرقتي شامل تبلت، تلفن همراه، تعدادي مدارک شناسايي مسروقه را کشف کردند.
سرهنگ گنجيان مقدم خاطر نشان کرد: متهم در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس به هشت فقره کيف قاپي با همدستي چهار همدست ديگرش اعتراف کرد که با هماهنگي قضايي اين افراد نيز دستگير شدند.
وي افزود: متهمان براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شدند و از آنان دو دستگاه موتورسيکلت که در امر سرقت و کيف قاپي استفاده مي شد، توقيف و روانه پارکينگ شد.
فرمانده انتظامي شهرستان آمل در خاتمه با اشاره به نقش مردم در ارتقاي نظم وامنيت جامعه در تعامل با ماموران انتظامي از شهروندان خواست: در صورت مواجهه با عاملان ايجاد ناامني در شهرستان مراتب را از طريق تلفن 110 ، به مرکز فوريتهاي پليسي 110 اطلاع دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0