شهردارآمل آزادسازی حلب را به مردم و دولت سوریه تبریک گفت
4 دی 1395 ، دیدگاه 0

احمد امیر سلیمانی شهردارآمل درپیامی  آزادسازی حلب را به مردم و دولت سوریه تبریک گفت .
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل ، احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در این پیام خود گفت: ما حمایت از پرچم داران مبارزه با تروریسم تکفیری که می کوشند سرزمین خود را از حضور متجاوزان پاک کنند ، وظیفه خود می دانیم.
وی ادامه داد ؛ امروز ایستادگی و جهاد همه جانبه ملت سوریه در سطح بزرگ و پاکسازی حلب مقاوم و قهرمان از لوث وجود پلید داعشیان تکفیری و مزدوران استکبار جهانی و حکام وابسته منطقه دنیا را متحیر نموده است.
شهردار آمل ؛ تقارن این پیروزی بزرگ ملت بزرگ سوریه را که تمام نقشه ها و راهبردهای پیچیده ، استراتژی های قدرت های عضو محور سلطه را ابطال و اصل پیروزی حق بر باطل و خون بر شمشیر را یک بار دیگر اثبات کرد. این پیروزی غرور آفرین را به امت اسلامی، ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت و دولت مقاوم سوریه، ملت شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده های شهدای مدافع حرم که این پیروزی عظیم را مدیون شهادت ها و رشادت های آنان است، تبریک عرض نموده و یک بار دیگر حمایت قاطع و همه جانبه خود را از خط مقاومت در مقابل استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل و حکام وابسته و مزدوران آنان، یعنی جریان های تکفیری اعلام و پیروزی قاطع همه مظلومان ، آزادیخواهان، مبارزان و مجاهدان جهان اسلام را در جبهه کفر و ظلم و استبداد خواستارم.  

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0