ضرورت توجه ویژه به حوزه های علمیه و دانشگاه های آمل / دعوت از آحاد مردم جهت شرکت در یادواره شهدای روحانیت
3 دی 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل تصریح کرد: پنجشنبه 9 دی روز بصیرت و مراسم گرامیداشت شهدای روحانیت با حضور گرم مردم در مصلی نمازجمعه آمل و با سخنرانی ریاست قوه قضاییه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه آمل اظهارداشت: تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل در پیشگاه خداوند متعال است.

امام جمعه آمل با بیان این که خداوند بی نیاز چه احتیاج به پرستش دارد، گفت: با بررسی آیات و دیگر امور به این نتیجه می رسیم ما به خداوند متعال نیاز داریم.

وی با اشاره به این که ما انسانها برای آزمایش الهی آمدیم، تصریح کرد: ضرورت دارد تلاش کنیم تا سربلند در آزمایش خداوند منان باشیم و دنیا وسیله ای برای رسیدن به آخرت است.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: آمدن و رفتن ما از این دنیا دست خودمان نیست و چیزی نیز قابل پیش بینی نبوده و ضرورت دارد کاری کنیم تا عاقبت بخیر شویم.

امام جمعه آمل بر ضرورت توجه ویژه به حوزه های علمیه و دانشگاههای آمل اشاره کرد و بیان داشت: مشکلات دانشگاه ها شخصی نیست باید به همه به ویژه دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل کمک های لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: پنجشنبه 9 دی روز بصیرت و مراسم گرامیداشت شهدای روحانیت با حضور گرم مردم در مصلی نمازجمعه آمل و با سخنرانی ریاست قوه قضاییه برگزار می شود که آیت اله آملی لاریجانی شخصی بودند در فتنه 88 یار و یاور ولایت فقیه بوده و سکوت نکردند.

امام جمعه آمل تصریح کرد: ضرورت دارد در این مراسم همه شرکت گسترده داشته باشیم و به پاس شهدای روحانیت به سخنرانی ریاست قوه قضاییه گوش فرا دهیم.

حجت الاسلام مرتضوی اظهارداشت: با 9 دی انقلاب ما مصون ماند و همت مردم و درایت مقام معظم رهبری سبب شد تا فتنه دشمن خاموش شود.

امام جمعه آمل ادامه داد: ضرورت دارد مراکز خیریه در شهرستان آمل تقویت شود که تشکر از مجمع خیرین داشته و می خواهیم با گام های موثر خود همچنان کمک داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0