ایستگاه دوچرخه درون شهری در آمل راه اندازی می شود
2 دی 1395 ، دیدگاه 0
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل وحومه : کارت بلیط اتوبوس در شهر آمل در سال جاری اجرایی خواهد شد که مناقصه اجرای این طرح نیز برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی آمل با بیان اینکه این سازمان از سال گذشته با رویکرد جدید و شش طرح توسعه فعالیت خود را به طور گسترده‌ای در دستور کار قرار داد، گفت: هوشمندسازی ناوگان عمومی، افزایش رضایت ‌مندی و توسعه زیرساخت‌ ها مهمترین اهداف این سازمان است.

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته ساماندهی خطوط شهری و راه‌ اندازی ایستگاه های جدید در آمل آغاز شده است، افزود: تعداد خطوط شهری از 5 خط به 8 خط رسیده همچنین رنگ آمیزی و نصب سایبان در این ایستگاه‌ ها از دیگر فعالیت این سازمان بوده است.

وی با بیان اینکه آخرین طرح مناسب‌ سازی ناوگان نیز برای برای همه اقشار، ایستگاه دوچرخه درون شهری است که مهم ترین برنامه آینده سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل است، گفت: اکنون مطالعات این طرح از سوی واحد فنی این سازمان انجام شده و یک ایستگاه تا پایان امسال راه‌ اندازی می‌ شود.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی آمل توسعه طرح افزایش فرهنگ شهروندی در استفاده از حمل و نقل عمومی، برگزاری کلاس‌های آموزشی و برگزاری نمایشگاه نقاشی در مدارس ، تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی ، قدردانی از رانندگان زحمتکش و دیگر فعالیت ها خبرداد .

 مهدوی فر یادآور شد: سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل در امر صنعت و مدیریت بسیار جوان است و برای توسعه حمل و نقل عمومی و ناوگان شهری نیاز به حمایت مدیران دستگاه‌های اجرایی با تجربه دارد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل با بیان اینکه هوشمندسازی ناوگان این سازمان اکنون درحال اجرا است، اضافه کرد: کارت بلیط اتوبوس در شهر آمل در سال جاری اجرایی خواهد شد که اکنون مناقصه اجرای این طرح نیز برگزار شده است.

مهدوی فر طرح ساماندهی خطوط و ایستگاه های جدید، هوشمندسازی ناوگان حمل ونقل عمومی،توسعه ونوسازی ناوگان، افزایش فرهنگ شهروندی دراستفاده از حمل ونقل عمومی ، مناسب سازی ناوگان حمل ونقل برای تمامی اقشارجامعه را به عنوان برنامه های راهبردی سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل وحومه بیان کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0