افتتاح جایگاه CNG شماره 2 شهرداری آمل +عکس
1 دی 1395 ، دیدگاه 0
معاون امور عمرانی استانداری مازندران : افتتاح جایگاه CNG شماره 2 شهرداری توسط شورا و شهرداری کار بسیار ارزشمندی است

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با حضور معاون عمرانی استانداری مازندران، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری، امام جمعه، فرماندار ویژه، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار آمل ، مدیران شهرداری مناطق 1 و 2 ، معاونین شهردار ، مدیران عامل سازمان های وابسته و روسای ادارت و نهادها، جایگاه CNG شماره 2 شهرداری افتتاح و به بهره برداری رسید.

علی نبیان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در این آئین با بیان اینکه افتتاح جایگاه CNG شماره 2 شهرداری توسط شورا و شهرداری کار بسیار ارزشمندی است گفت: اگر امروز در دولت تدبیر و امید شاهد این اتفاقات هستیم به منزله  این است که امنیت و آرامش در جامعه وجود دارد و این عوامل موجب شد تا این اتفاق زیبا و میمون بیفتد.

وی تصریح کرد: افتتاح این جایگاه ، یکی از اتفاقات خوب در منطقه ای است که در سال گذشته افتتاح بلوار ولایت را در این مسیر برای مردم ولایت مدار و دیندار آمل ، مردمی که امام راحل در وصیت نامه سیاسی و الهی خود اسم مردم این شهر را آورده شاهد بودیم.

نبیان افزود: امروز به کوشش اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار آمل و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری که همه دست به دست هم دادند تا این اتفاق خوب در این شهر صورت گیرد و مسلما هر اتفاقی که انجام شود بخشی از بدهی ما را به مردم کم می کند.

وی تاکید کرد: در آن زمان جوانان ما و مردم حضور فعال داشتند تا رفاه من و شما را فراهم کنند و الان ما باید اقداماتی انجام دهیم که رفاه و آرامش جامعه را فراهم کنیم تا زحمات آنها به هدر نرود لذا باید تلاش کنیم در این بازه  زمانی که معلوم نیست چقدر فرصت داشته باشیم بدهی خود را نسبت به مردم کم کنیم.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران ضمن قدردانی از تلاش های امام جمعه ، فرماندار ویژه ، اعضای شورا ، شهردار آمل و دیگر مسئولین ذیربط در بارش برف سنگین اخیر در مازندران افزود: در چند وقت اخیر شاهد بارش برف سنگین در مازندران بودیم که همه تلاش و کوشش کردند تا خدمت رسانی به مردم قطع نشود و این منجر شد تا بتوانیم شهر را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید مبلغ 200 میلیارد تومان را جهت پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان برف در نظر گرفته است افزود: باید در زمینه مصرف گاز مدیریت صورت گیرد لذا با همکاری مردم در مصرف بهینه سوخت و انرژی می توان کمک زیادی برای خدمات رسانی بیشتر به مردم انجام داد.

با بازگشایی بلوار ولایت شمالی در سال گذشته شاهد کاهش قابل توجه ترافیک منطقه بودیم

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل در این آئین گفت: علیرغم رکود اقتصادی کنونی ، اقدامات خوبی در سطح شهر در حال تحقق یافتن می باشد و این جز با همت و همدلی مجموعه شورا ، شهرداری و سازمان های وابسته میسر نمی شود.

 

رییس شورای اسلامی شهر آمل با اشاره به مشخصات فنی جایگاه CNG شماره 2 شهرداری ، مساحت جایگاه را هزار و 350 متر مربع اعلام کرد و افزود: این جایگاه دارای 4 دیسپنسر و 8 نازل می باشد که 2 هزار و 700 متر جهت گاز رسانی با هزینه ای معادل 300 میلیون تومان ، ایجاد پست برق با هزینه ای معادل 200 میلیون تومان ، هزینه زیرسازی و آسفالت 300 میلیون تومان و در مجموع جهت احداث این جایگاه بدون احتساب زمین 3 میلیارد تومان هزینه شده تا این مکان با ارزش به بهره برداری برسد که امیدواریم با افتتاح آن بخشی از مشکلات رانندگان حل شود.

 

تورنگ خاطرنشان کرد: با بازگشایی بلوار ولایت شمالی در سال گذشته شاهد کاهش قابل توجه ترافیک منطقه بودیم و در حال حاضر نیز شهروندان با تردد از این بلوار به راحتی به این جایگاه دسترسی دارند و امیدوارم با وجود چندین ایستگاه دیگر مشکلات مرتفع یا به حداقل برسد.

وی ضمن قدردانی از مدیر کل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان که مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون تومان را بصورت رایگان برای تامین تاسیسات جایگاه اختصاص دادند افزود: از اعضای شورا و شهردار آمل که با وجود درآمد کم همچنان با افتتاح پروژه های شهری به مردم خدمت رسانی می کنند قدردانی می نمایم و امیدوارم در راه خدمت رسانی به مردم همواره کوشا باشیم.

با همت و پيگيری مهندس احمد اميرسليماني شهردار آمل توانستيم این جایگاه  را افتتاح و به بهره برداري برسانيم

حسینعلی طالبی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری در اين مراسم خاطر نشان كرد: شركت پخش فرآورده های نفتی به عنوان يكی از شركتهای وابسته به وزارت نفت كه تامين كننده گاز CNG و LPG  و فرآوردهای نفتی می باشد ، شهرستان آمل را در اين مورد به نقطه اشباع رسانديم.

وی افزود: در خصوص گاز CNG نسبت به مشابه سال گذشته 5 درصد در كل استان افزايش داشتيم كه نزديك به 200 ميليون ليتر مترمكعب گاز CNG در استان توزيع كرديم و در آمل در 8 ماه اول سال 000/500/27 ليتر مترمكعب گاز اختصاص داديم.

مهندس طالبی با بيان اينكه امروز در شهرستان آمل 17 جايگاه پمپ بنزين و 10 جايگاه CNG وجود دارد اظهار داشت: با همت و پيگيری مهندس احمد اميرسليماني شهردار آمل امروز توانستيم جايگاه CNG شماره 2 شهرداری آمل را افتتاح و به بهره برداري برسانيم.

مديركل پخش فرآورده های نفتی استان بيان كرد: شركت پخش فرآوردهای نفتی برای وارد كردن دستگاه اين جايگاه 500 هزار دلار اختصاص داده است كه اين دستگاه با كمپرسور2000 در 5/3 دقيقه 8 خودرو همزمان می توانند سوختگيری كنند و در هر روز 15 هزار متر مكعب گاز CNG از اين جايگاه به شهروندان عرضه می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0