وجود دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نویدبخش آینده ای روشن برای این شهر خواهد بود
29 آذر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در بازدید از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در آستانه بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه از وجود چنین دانشگاهی در شهر آمل ابراز خشنودی نمود وگفت: مسئولین فرهنگی شهر از چنین دانشگاهی با این پتانسیل بالا استفاده کنند.

وی حرکت علمی دانشگاه را یکی از نمونه های تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد وافزود:  جوان بودن اعضای هیات علمی دانشگاه امتیاز بزرگی در نشاط علمی و فرهنگی بوده و نوید بخش آینده ای روشن برای این شهر خواهد بود.

وی بیان داشت: مراکز آموزش عالی باید از طریق توسعه تعاملات خود با حوزه‌ های علميه و دستگاه‌های اجرایی زمینه بهره‌گیری حداکثری از توان پژوهشی خود برای عملیاتی ‌شدن شعار سال را فراهم کنند.

امام جمعه آمل به روز ۲۷ آذر که سالروز شهادت دکتر مفتح می باشد اشاره داشت و گفت: این روز به نام روز  وحدت حوزه و دانشگاه نام‌گذاری شده است و نامگذاری روز وحدت حوزه و دانشگاه در حقیقت سمبلی برای حرکتی فرهنگی است و یکی از نتایج وحدت حوزه و دانشگاه، تلاش و همدلی آن‌ها در راه مبارزه با تهاجم فرهنگی است.

دکتر دومیری گنجی سرپرست دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با بیان اینکه نماز جمعه مهمترین پایگاه فرهنگی یک شهر می باشد گفت: قشر دانشجو و مراکز آموزش عالی نیازمند حمایت معنوی این نهاد مقدس از اولین دانشگاه دولتی شهرستان هستند.

وی اشاره کرد : قطعا باوجود نیروهای جوان در بدنه این دانشگاه آینده بسیار روشنی برای پیشرفت شهر مشاهده می شود وامید داریم که بتوانیم در جهت شکوفائی اقتصاد مقاومتی با تقویت مراکز دانش بنیان گام برداریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0