بازیهای گروه چهارم لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور درآمل به پنجم دی موکول شد
29 آذر 1395 ، دیدگاه 0
نایب رییس هیات فوتبال شهرستان آمل در امور بانوان، از تاخیر یک هفته ای بازیهای مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور با موافقت فدراسیون فوتبال به پنجم دی ماه خبر داد.

'معظم ساروی 'روزیکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به علت جذب نشدن بازیکنان و مشکلات مالی تیم های این گروه ودرخواست از کمیته فوتسال بانوان فدراسیون فوتبال، این مسابقات از 29 اذرماه به 5 دی ماه موکول شد.
وی ادامه داد: مرحله رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور درگروه چهارم با حضور تیم های 'هیات فوتبال آمل، آساره اندیمشک، نفت امیدیه، چابکسر و فرهنگ ایثار ایرانیان به میزبانی تیم فوتسال نماینده آمل روزهای 5 تا 9دی ماه در سالن ورزشی خوش سیما آمل برگزار می شود.
وی اضافه کرد: پیشتر این مسابقات قرار بوده روزهای 29 آذر تا 3 دی ماه در آمل برگزار شود.
نایب رییس هیات فوتبال شهرستان آمل در امور بانوان، ادامه داد : مرحله رفت این رقابت ها به صورت دوره ای برگزار می شود و پس از آن بازی های برگشت به میزبانی دیگر تیم این گروه برگزار خواهد شد.
ساروی گفت : در پایان بازی های رفت و برگشت این گروه ، تیم های اول و دوم به مرحله دوم این رقابت ها صعود خواهند کرد.
او گفت : روند آماده سازی تیم با حضور ' سارا آذری ' سرمربی تیم هیات فوتبال آمل و بازیکنان بومی که دراین فصل جذب این تیم شدند، به خوبی پیش می رود.
نایب رییس هیات فوتبال شهرستان آمل در امور بانوان، افزود : یکی از چالش های جدی تیم نماینده آمل، دراین مسابقات که میزبانی را نیز برعهده دارد، متاسفانه هنوز وضعیت حامی مالی تیم مشخص نشده و فقط هیات فوتبال آمل از تنها تیم لیگ دسته یک فوتبالی آمل حمایت می کند.
ساروی ادامه داد : تیم فوتسال بانوان آمل چندین سال است که با پیگیری و تلاش های هیات فوتبال آمل و اندک حمایت مالی بخش خصوصی به سختی در لیگ حاضر شده و توانسته سهمیه خود را درلیگ حفظ کند.
رقابت های فصل جدید لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور امسال با حضور 20 تیم در4 گروه 5 تیمی برگزار می شود.
بازی های برگشت این رقابت ها نیز از نهم بهمن ماه شروع خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0