جوانان کاله نسبت به اول فصل بهتر شدند/هدف کاله حضور در پلی آف بوده است
28 آذر 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی کاله مازندران ، معتقد است مسابقه با سازمان عمران ساری شرایط خاص خود را دارد و مهم ترین مشکل تیمش را نیز جوانی بازیکنانش می داند.

کمال آنلاین : سرمربی کاله مازندران ، معتقد است مسابقه با سازمان عمران ساری شرایط خاص خود را دارد و مهم ترین مشکل تیمش را نیز جوانی بازیکنانش می داند.

بهروز عطایی افزود: درمجموع ازعملکرد بازیکنانم در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور راضی هستم، چرا که بیشتر آنها نخستین حضورشان را در سطح اول والیبال ایران تجربه می کردند.

سرمربی تیم کاله مازندران ادامه داد: پیش از بازی های لیگ برتر هم گفته بودم که از هفته پنجم به بعد، لیگ برای کاله شروع می شود وخوشبختانه این واقعیت اکنون برای تیم ما درپایان نیم فصل رقم خورد.

وی اضافه کرد: هرچند طبیعی بود که درابتدای فصل با چالش مواجه شویم، اما درادامه بازی های لیگ بازیکنان جوان ما علمکرد خیلی خوبی داشتند و درادامه بازی های لیگ در مرحله برگشت بهتر ازاین هم خواهند شد.

عطایی با بیان اینکه برای بازی با سازمان عمران ساری جدای از حساسیت بالای آن، به پیروزی و جدا شدن از جایگاه نهمی جدول فکر می کنیم، یادآورشد: هدف ما صعود به مرحله حذفی بازی های لیگ است و باید از همین آغاز بازی های برگشت ، به فکر جمع کردن امتیازها باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0