برگزاری اولین همایش مدیریت توسعه حمل و نقل پاک شهری
28 آذر 1395 ، دیدگاه 0
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی امل : اولین همایش مدیریت توسعه حمل و نقل پاک شهری ،با همکاری شورای شهر وشهرداری آمل در روز 30 آذر با حضور مسئولین و مدیران حمل و نقل کشوری و شهرداران استان مازندران وتجلیل ازحامیان حمل ونقل برگزار می نماید.

حسن مهدوی فر مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی امل و حومه  درگفتگو با کمال آنلاین : با گرامیداشت روز حمل ونقل گفت : روز حمل و نقل ، روز قدردانی از خدمات ارزشمند اتوبوسرانان خدوم و سایر دست‌اندرکاران و شاغلان بخش حمل و نقل عمومی کشور است و این فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها ، مشکلات و نواقص در این بخش می باشد.

وی ضمن قدردانی از تلاش و اهتمام رانندگان بخش حمل و نقل، برای آنان آرزوی موفقیت کرد و گفت: رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل و نقل در گرو همکاری و مساعی تلاشگران این عرصه است.

وی افزود: اولین همایش مدیریت توسعه حمل و نقل پاک شهری را بمناسبت روز حمل و نقل عمومی،با همکاری شورای شهر وشهرداری آمل  در روز 30 آذر با حضور مسئولین و مدیران حمل و نقل کشوری و شهرداران استان مازندران وبا سخنرانی دکتر امیر جعفرپور مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشوروتجلیل حامیان حمل ونقل برگزار می نماید.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل عنوان داشت : با بررسی دقیق و بکارگیری ابزارهای علمی ، برنامه ریزی برای افزایش سطح خدمات دهی ، تعمیر و بازسازی اتوبوس های فرسوده تلاش می کنیم رضایت حداکثری همشهریان عزیز را کسب و کمبود منابع مالی را کاهش دهیم .

مهدوی فر به تلاش سازمان در جهت سرویس دهی سریع ، آسان و بدون دغدغه به مردم آمل گفت : تلاش های خوبی در زمینه های علمی و فناوری ، تعمیر و بازسازی اتوبوس در یک سال اخیر در مجموعه سازمان صورت گرفته که موجب کاهش هزینه ها و عملکرد بهتر شده است .

وی اشاره کرد : سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل در سال 95 تاکنون تعداد 30 دستگاه از اتوبوس و مینی بوس ناوگان خود را باز سازی نموده تا شهروندان در سفرهای درون شهری با آسایش بیشتر، هزینه کمتر وسرعت بیشتری در جابجایی  از ناوگان سازمان اتوبوسرانی استفاده نمایند.

وی اظهارداشت : با توجه به تصویب کمک شهرداری در خصوص یارانه ناوگان اتوبوسرانی در اینده نزدیک ناوگان فرسوده امل با توجه به شرایط و فعالیت در خدمات در شهر بازسازی می شوند

مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی امل درخصوص پرداخت بیمه شخص ثالث ناوگان اتوبوسرانی بیان داشت :با توجه به افزایش 200 در صددی بیمه شخص ثالث ناوگان اتوبوسرانی در سال 95 نسبت به سال قبل به ارزش  حدود 1 میلیارد و نهصد میلیون ریال با حمایت و کمک شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر پرداخت گردید.

مهدوی فر با اشاره به تفاهم نامه همکاری سازمان با سازمان عمران شهرداری آمل درخصوص آنلیز روغن وسلامت موتور ماشین آلات سازمان عمران تصریح کرد : براساس اين توافق همکاري واحد موتوري سازمان عمران شهرداري که حدود 60دستگاه انواع ماشين آلات سنگين وسبک دارد، برحسب کارکرد ساعت وکيلومتري از سوي واحد آناليز روغن سازمان اتوبوسراني آزمايش خواهد شد

وی همچنین از ارائه سرویس به شهروندان در تمام مناسبت های ملی ، مذهبی ، همکاری با ستاد نماز جمعه ، جابجائی شهروندان به بهشت امام زاده عبدالله وغیره درطول سال مطالبی را عنوان داشتند واز مسئولین شهری درخواست نمودند که حمایت های ویژه ای را از حمل ونقل شهری داشته باشند  .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0