پرسپولیس به تعویض‌های برانکو باخت/ این شکست یک تلنگر بود
27 آذر 1395 ، دیدگاه 0
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با انتقاد از تعویض‌های سرمربی این تیم در بازی با ذوب آهن، گفت: برانکو در تعویض‌هایش اشتباه کرد و نباید عناصر هجومی تیمش را بیرون می‌کشید.

مرتضی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دلایل شکست پرسپولیس برابر ذوب آهن در هفته چهاردهم لیگ برتر، گفت: بازیکنان بد بازی نکردند و گل ذوب آهن هم روی یک شوت از راه دور به ثمر رسید که فردی آنچنان در این گل مقصر نبود اما پرسپولیس این مسابقه را روی تعویض های برانکو واگذار کرد.

وی افزود: پرسپولیس وقتی با یک گل عقب افتاد، سرمربی سه عنصر هجومی تیم را بیرون کشید و سه بازیکن دیگر به زمین فرستاد. احمد نوراللهی بازیکنی است که در پست هافبک دفاعی بازی می کند و با توجه به اینکه به جای محسن مسلمان وارد زمین شد خیلی نزدیک به کمال کامیابی نیا و عقب بازی می کرد. همچنین در شرایطی که پرسپولیس نیاز به یک بازی هجومی و سرعتی را دارد نباید بازیکنی مثل رامین رضاییان را که در چند مسابقه اخیر مسابقه را برای پرسپولیس درآورده بیرون کشید.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در چنین شرایطی ایرادی ندارد که تیم تغییر تاکتیک دهد و یک مدافع بیرون بیاید تا یک عنصر هجومی به ترکیب برود. در این شرایط برانکو می توانست محسن ربیع خواه را بیرون بکشد تا علی علیپور به میدان برود.

فنونی زاده اظهار کرد: البته همانطور که گفتم بازیکنان مثل همیشه عملکرد خوبی داشتند. درست است که بازیکنی مثل محسن مسلمان روز همیشگی اش را پشت سر نمی گذاشت اما باز هم تعویض او در چنین شرایطی که تیم با یک گل عقب افتاده اشتباه بود. البته این خوب است که هنوز صدر جدول را پرسپولیس حفظ کرده و به نوعی تا حدی قهرمان نیم فصل شده است اما باید این را در نظر داشت که به قهرمان نیم فصل جام نمی دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0