سرمربی کاله : عملکرد بازیکنانم در نیم فصل راضی کننده بود
22 آذر 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: ازعملکرد بازیکنانم در نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور راضی هستم، چرا که بیشتر آنها نخستین حضورشان را در سطح اول والیبال ایران تجربه می کردند.

بهروز عطایی یکشنبه شب وپس از پیروزی 3برصفر تیمش کاله مازندران برابر هاوش گنبد درآمل افزود: پیش از بازیهای لیگ برتر هم گفته بودم که از هفته پنجم به بعد، لیگ برای کاله شروع می شود وخوشبختانه این واقعیت اکنون برای تیم ما درپایان نیم فصل رقم خورد.
وی ادامه داد: هرچند طبیعی بود که درابتدای فصل با چالش مواجه شویم، اما درادامه بازیهای لیگ بازیکنان جوان ما عملکرد خیلی خوبی داشتند و درادامه بازیهای لیگ در مرحله برگشت بهتر ازاین هم خواهند شد.
**مقتدرانه هاوش را شکست دادیم
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران درخصوص بازی تیمش برابر هاوش گنبد نیز گفت، این بازی جنگ تیم هایی بوده که نیاز به پیروزی داشتند وتیم هاوش هم تمام تلاش خود را دراین بازی انجام داد، تا پیروز میدان باشد.
عطایی افزود: اطلاعات خوبی از تیم هاوش داشتیم و به خوبی این تیم را با آنالیزی که کرده بودیم، بازیکنان ما توانستند به خوبی درخواست های کادرفنی را برابر این تیم اجرا کنند.
تیم کاله مازندران درهفته یازدهم وپایانی مرحله رفت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور یکشنبه شب در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم هاوش گنبد بود وبا نتیجه 3برصفر میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
کاله مازندران با این پیروزی ویک بازی کمتر نسبت به تیم های دیگر 13 امتیازی شد وبه رده نهم جدول رده بندی این رقابتها صعود کرد وتیم هاوش گنبد هم با 6 امتیاز همچنان در انتهای جدول رده بندی این رقابتها باقی ماند.
سرمربی تیم هاوش گنبد نیز گفت: متاسفانه تا به اینجای مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور نتوانستیم نه تنها رضایت هواداران مان را جلب کنیم، بلکه نتوانستیم رضایت خودمان را هم جلب کنیم.
رحمان محمدی راد یکشنبه شب وپس از قبول نهمین شکست این فصل تیمش درآمل افزود: قبول دارم که نتوانستیم بازی خوبی را در نیم فصل ارائه کنیم وازاین بابت از مردم گنبد وهواداران این تیم عذرخواهی می کنم.
ولی ادامه داد: ازنحوه بازی شاگردانم رضایت ندارم، متاسفانه یا خوشبختانه آنها در تمرینات تیم بسیار خوب وبا روحیه کار می کنند، اما در زمان بازی، هیچ طرح وبرنامه ای در بازی آنها دیده نمی شود.
سرمربی هاوش گنبد، با بیان اینکه مسئولان تیم وهواداران گنبدی از این تیم توقع دارند که تیم شهرشان در لیگ برتر خوب بازی کند، اضافه کرد: کادرفنی تیم با تمام وجود درخدمت این تیم هست وتلاش خود را انجام داده است، اما متاسفانه تاکنون درکسب نتایج دلخواه ناکام هستیم.
** به دنبال جذب بازیکنان درنیم فصل دوم هستیم
محمدی راد درخصوص شرایط آینده تیم هاوش گنبد گفت: با مسئولان باشگاه صحبت های اولیه برای جذب چندبازیکن باکیفیت درنیم فصل دوم انجام شد و خوشبختانه مدیرعامل باشگاه هم پیگیر جذب بازیکنان مورد نظر کادرفنی است.
سرمربی تیم هاوش گنبد، از اعتراضی که درجریان بازی تیمش با کاله مازندران با داور مسابقه داشت، عذرخواهی کرد وگفت: من یک لحظه کنترل خودم را از دست دادم وبه اشتباه اعتراضی داشتم، من از داور مسابقه وتیم داوری عذرخواهی می کنم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0