تیم اکسین به روزهای اوج خود باز می گردد
21 آذر 1395 ، دیدگاه 0
مدیرعامل باشگاه اکسین البرز:با توجه کسالت فیروز کریمی و نداشتن روحیه مناسب به دلیل درگذشت خواهرشان به درخواست وی قرار شده است طبق روال فصل گذشته پیش رویم. بنابراین فیروز کریمی به عنوان مدیر فنی و علی لطیفی هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : نويد طاهري پور در خصوص تغییرات در کادر فنی تیم اکسین البرز در جمع خبرنگاران بيان نمود: با توجه کسالت فیروز کریمی و نداشتن روحیه مناسب به دلیل درگذشت خواهرشان به درخواست وی قرار شده است طبق روال فصل گذشته پیش رویم. بنابراین فیروز کریمی به عنوان مدیر فنی و علی لطیفی هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

مديرعامل اكسين البرز با ابراز نارضایتی از عملکرد تیم طی هفته های اخیر اذعان داشت: فصل گذشته با این روند موفقیت خوبی کسب شد و تیم با اقتدار قهرمان لیگ دسته دوم شد. با توجه به اینکه این فصل عزم مان را برای صعود به لیگ برتر جذب کرده ایم نتایج در خور شان نام اکسین نبوده است و امیدواریم تیم هرچه زودتر از بحران خارج شود.

طاهري پور در خصوص جذب بازیکن در نیم فصل نیز افزود: نقاط ضعف تیم برسی شده و با نظر کادرفنی در فصل نقل و انتقالات نیم فصل با جذب بازیکنان با کیفیت انشاله با قدرت تر ظاهر خواهیم شد.

مديرعامل باشگاه اكسين با اشاره به اینکه شکست مقابل ایرانجوان را فراموش مي كنيم، افزود: كادر فني و بازيكنان هم قسم شده اند تا با پيروزي مقابل مس کرمان به روزهاي اوج خود بازگرديم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0