کلاهبرداری با مدرک دکترای جعلی در آمل
20 آذر 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : فرمانده انتظامي شهرستان آمل از دستگيري فردي که با هويت و مدارک علمي جعلي از شهروندان کلاهبرداري مي کرد در اين شهرستان خبر داد.

 سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم با اعلام اين خبر ، افزود: ماموران پليس امنيت عمومي شهرستان آمل در پي مراجعات مردمي مبني بر اينکه شخصي با هويت و مدارک علمي جعلي اقدام به کلاهبرداري از آنان کرده ، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل افزود: ماموران در تعاقب اقدامات تخصصي و اشراف اطلاعاتي محل اختفاي متهم را شناسايي و با هماهنگي مرجع قضايي ، در اقدامي غافلگيرانه وي را در مخفيگاهش دستگير کردند.

سرهنگ گنجيان ادامه داد: در بازرسي از منزل اين متهم تعداد 2 عدد مهر جعلي با عناوين کانون مهندسين ، دکتراي مکانيک و الکتروميکرو چيب يکي از مراکز علمي در تهران کشف شد.

وي افزود: متهم تاکنون به خواستگاري  و کلاهبرداري از دو نفر با عناوين جعلي دکترا و فوق ليسانس در رشته هاي علمي معتبر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل با اشاره به اينکه اين فرد پس از تکميل پرونده به مراجع قضايي معرفي شد، از شهروندان خواست: در صورت مواجهه با متهم مراتب را به مرکز فوريت هاي پليسي 110 شهرستان آمل اعلام دارند.

وي در خاتمه بر هوشياري کامل شهروندان در صورت مشاهده و بر خورد با هر گونه موارد مشکوک و موارد مشابه تاکيد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0